Szukaj
Post 3D dwóch osób w otoczeniu symboli polubień w aplikacji Instagram

Instagram testuje ukrywanie polubień postów

Ostatnimi czasy Instagram mocno pracuje nad prywatnością użytkowników, tym razem poprzez ukrywanie polubień postów przed niechcianymi osobami.

Nowa funkcja oferuje kilka opcji wyświetlania polubień. Mogą być widoczne wyłącznie dla osób, które obserwuje dany użytkownik, jego bliskich znajomych lub dla nikogo. Oczywiście pozostaje również domyślna opcja, umożliwiająca wgląd do tej informacji każdej osobie.

Aktualizacja może okazać się przydatna dla osób, które szczególnie dbają o swoją prywatność. Oprócz tego kilka dni temu pojawiła się informacja o testach funkcji dodawania postów, widocznych jedynie dla bliskich znajomych. Meta planuje kolejne aktualizacje, poprawiające prywatność swoich aplikacji. Jak zawsze będziemy informować o nich na bieżąco w naszym serwisie.

Zrzut ekranu funkcji, umożliwiającej ukrywanie polubień w aplikacji Instagram
Źródło: socialmediatoday.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.