ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów

Poznaj najlepsze kursy marketingu

Publikujemy listę kursów, które pomogą Ci się rozwijać

Reklama online

Kurs dla każdego, kto pragnie opanować Google Ads do perfekcji. Zapisz się na 6 godzin wypełnionych techniczną wiedzą dotyczącą kampanii reklamowych, gdzie poznasz tajniki konfiguracji Google Ads i Google Analytics. Twoim przewodnikiem po świecie reklam będzie Karol Dziedzic — specjalista Google Ads i Google Analytics. Postaw na swój rozwój!

Dowiedz się więcej...
SEO online

Podstawy SEO masz opanowane do perfekcji i chcesz stworzyć strategię optymalizacji lub szukasz inspiracji do linkowania stron? Jeśli tak, to ten kurs online jest dla Ciebie! Pobierz 174 strony materiału bogatego w wiedzę potrzebną na poziomie średniozaawansowanym, napisz test weryfikacyjny i zdobądź certyfikat od specjalistki SEO Marty Gryszko.

Dowiedz się więcej...
Katarzyna Granops-Szkoda
Facebook Ads online stacjonarny

Wykorzystaj social media na 100% zaczynając od jednej z najlepiej znanych platfrom na świecie - Facebooka. To właśnie tu możesz dotrzeć do ponad 16 mln Polaków, kierując swoje reklamy do konkretnych grup odbiorców. Dzięki temu szkoleniu możesz nauczyć się wykorzystywać Facebooka w najbardziej efektywny sposób.

Dowiedz się więcej...
Szymon Florczak
Facebook Ads stacjonarny

Dzięki Facebookowi możesz dotrzeć do ponad 16 milionów Polaków, targetując swoje reklamy do konkretnych grup osób - młodszych, starszych, czy posiadających konkretne zainteresowania. Żal byłoby nie skorzystać z takich możliwości! Dzięki temu szkoleniu wykorzystasz Facebooka na 100% i rozwiniesz swój biznes!

Dowiedz się więcej...
Katarzyna Granops-Szkoda
Facebook Ads online stacjonarny

Masz już podstawową wiedzę na temat tworzenia kampanii reklamowych na Facebooka? Jeśli tak, to nadszedł czas na zrozumienie, jak utrzymywać się na topie! Na tym szkoleniu dowiesz się, jak optymalizować swoje działania, jak prowadzić zaawansowane kampanie i jak korzystać z narzędzi analitycznych na Facebooku. Wejdź na poziom PRO!

Dowiedz się więcej...
Justyna Mudło
Instagram online stacjonarny

Instagram zdobywa coraz większą popularność, dzięki czemu staje się doskonałym miejscem do budowania wizerunku marki oraz docierania do klientów. Jednak wykorzystać tę platformę? Jak zdobyć followersów i wypromować markę? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w szkoleniu, prowadzonym przez Justynę Mudło. Odkryj tajemnice Instagrama!

Dowiedz się więcej...
Marianna Krupa, Jarosław Dudek, Mariusz Bacic
SEO online

Podbij wyszukiwarkę Google i spraw, by Twoja strona stała się widzialna! Skorzystaj z dwudniowego szkolenia w formie online i zdobądź wiedzę z zakresu SEO oraz Content Marketingu. Poznaj skuteczne metody pozycjonowania strony oraz strategie e-commerce i CM. Specjaliści Marianna Krupa, Jarosław Dudek i Mariusz Bacic czekają na Ciebie!

Dowiedz się więcej...
Reklama online

Ten kurs poszerzy Twoją wiedzę o reklamach w social mediach! Poznaj zasady, które rządzą światem Facebooka i Instagrama i wynieś swój marketing na nowy poziom. Podczas siedmiu godzin kursu dowiesz się, jak założyć konto Menadżera Firmy, stworzyć reklamy i wiele więcej. Skorzystaj z pomocy Artura Jabłońskigo i zdobądź certyfikat!

Dowiedz się więcej...
Storytelling Copywriting online

W dzisiejszym świecie to opowieści są motorem napędowym marketingu. Historie i wizerunek sprzedają i zdobywają klientów lepiej niż cokolwiek innego. I w tym szkoleniu online możesz się tego nauczyć! Zdobądź ekspercką wiedzę z trzech zagadnień: storytellingu, brandingu, copywritngu i spraw, by twoja marka i produkty zostawały z klientami na dłużej.

Dowiedz się więcej...
Analityka online stacjonarny

Znajomość Google Analytics to branżowy standard i najlepsza możliwość zrozumienia tego, jak skuteczne są nasze działania marketingowe w sieci. To szkolenie pomoże Ci zdobyć tę wiedzę! Nie błądź po omacku - zbieraj dane, analizuj i optymalizuj! Odważ się i zrób pierwszy krok ku lepszemu biznesowi!

Dowiedz się więcej...
Łukasz Chwiszczuk
Google Ads online stacjonarny

Pobij wyszukiwarkę Google i wykorzystaj możliwości, jakie daje ci Google Ads do maksimum! Jak? Tego możesz dowiedzieć się ze szkolenia prowadzonego przez Łukasza Chwiszczuka, który wyciąga maksymalne efekty z każdej kampanii. Nie zwlekaj i podbijaj świat Google ze swoim biznesem!

Dowiedz się więcej...

Brak wyników

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl