Szukaj

Poznaj najlepsze kursy marketingu

Publikujemy listę kursów, które pomogą Ci się rozwijać

Reklama online

Kurs dla każdego, kto pragnie opanować Google Ads do perfekcji. Zapisz się na 6 godzin wypełnionych techniczną wiedzą dotyczącą kampanii reklamowych, gdzie poznasz tajniki konfiguracji Google Ads i Google Analytics. Twoim przewodnikiem po świecie reklam będzie Karol Dziedzic — specjalista Google Ads i Google Analytics. Postaw na swój rozwój!

Dowiedz się więcej...
Marta Idczak
Social Media online

Szkolenie zawiera kompleksowe przedstawienie najważniejszych trendów w tworzeniu treści. Dzięki temu kursowi stworzysz angażujący i skuteczny content dla swoich odbiorców w Social Media.

Dowiedz się więcej...
Jan Szustak
Copywriting online

Dzięki temu szkoleniu poznasz tajniki skutecznego copywritingu. Poznasz zasady oraz techniki, dzięki którym łatwo napiszesz teksty na swoje strony.

Dowiedz się więcej...
Piotr Jurgielewicz
E-commerce online

Szkolenie skierowane jest zarówno do osób, które są “one man army” w małych sklepach internetowych jak i e-commerce managerów, zarządzających dużymi sklepami. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy, wystarczy, że chcesz poznać sposoby na lepsze planowanie i działanie w e-commerce. Szkolenie przyda się również właścicielom sklepów, którzy chcą ocenić skuteczność obecnej agencji lub swoich zespołów.

Dowiedz się więcej...
Borys Maruschak
Facebook Ads online

Szkolenie z Borysem Marushchakiem to zaawansowany warsztat dla tych, którzy chcą odkryć sekrety działań reklamowych na Facebooku. Poznaj tajniki systemu reklamowego i prowadź jeszcze skuteczniejsze kampanie.

Dowiedz się więcej...
Katarzyna Granops-Szkoda
Facebook Ads online stacjonarny

Wykorzystaj social media na 100% zaczynając od jednej z najlepiej znanych platfrom na świecie - Facebooka. To właśnie tu możesz dotrzeć do ponad 16 mln Polaków, kierując swoje reklamy do konkretnych grup odbiorców. Dzięki temu szkoleniu możesz nauczyć się wykorzystywać Facebooka w najbardziej efektywny sposób.

Dowiedz się więcej...
Szymon Florczak
Facebook Ads stacjonarny

Dzięki Facebookowi możesz dotrzeć do ponad 16 milionów Polaków, targetując swoje reklamy do konkretnych grup osób - młodszych, starszych, czy posiadających konkretne zainteresowania. Żal byłoby nie skorzystać z takich możliwości! Dzięki temu szkoleniu wykorzystasz Facebooka na 100% i rozwiniesz swój biznes!

Dowiedz się więcej...
Facebook Instagram online

Dobrze skonfigurowana reklama na Facebooku lub Instagramie daje niesamowite wyniki i otwiera mnóstwo możliwości. Możesz ją precyzyjnie kierować do ludzi o konkretnych zainteresowaniach. Możesz dotrzeć do osób, które były na Twojej stronie, są w Twoim newsletterze czy są podobni do Twoich klientów. Jak to zrobić? Dowiesz się z kursu!

Dowiedz się więcej...
Katarzyna Granops-Szkoda
Facebook Ads online stacjonarny

Masz już podstawową wiedzę na temat tworzenia kampanii reklamowych na Facebooka? Jeśli tak, to nadszedł czas na zrozumienie, jak utrzymywać się na topie! Na tym szkoleniu dowiesz się, jak optymalizować swoje działania, jak prowadzić zaawansowane kampanie i jak korzystać z narzędzi analitycznych na Facebooku. Wejdź na poziom PRO!

Dowiedz się więcej...
Natalia Ginter
zarządzanie zespołem online

Dzięki temu kursowi zdobędziesz praktyczną wiedzę oraz narzędzia z zakresu zarządzania zespołem. Rozwiniesz swoją samoświadomość oraz cechy przywódcze, które pozwolą Ci skuteczniej zarządzać teamem, a w konsekwencji przyczynią się do wzrostu efektywności biznesowej.

Dowiedz się więcej...
Mikhail Fediukovich
Google Ads Pro online

Dzięki kursowi odkryjesz tajniki optymalizacji wszystkich rodzajów reklam Google. Poznasz dobre praktyki przy konfiguracji oraz dowiesz się jakie są najczęściej popełniane błędy. Nauczysz się przeprowadzać precyzyjny audyt konta oraz dowiesz się jak patrzeć na kluczowe wskaźniki i ustawienia kampanii krytycznym okiem. Kurs oparty jest na praktycznych ćwiczeniach, a wszystko, czego dowiesz się na szkoleniu z łatwością przełożysz na grunt swojego biznesu.

Dowiedz się więcej...
Łukasz Chwiszczuk
E-Commerce online

Szkolenie jest skierowane do właścicieli sklepów e-commerce oraz marketerów, którzy odpowiadają za budżety marketingowe sklepów internetowych. Warto, aby uczestnik znał już podstawy Google Ads lub zapisał się na szkolenie z podstaw reklamy w Google.

Dowiedz się więcej...
Justyna Mudło
Instagram online stacjonarny

Instagram zdobywa coraz większą popularność, dzięki czemu staje się doskonałym miejscem do budowania wizerunku marki oraz docierania do klientów. Jednak wykorzystać tę platformę? Jak zdobyć followersów i wypromować markę? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w szkoleniu, prowadzonym przez Justynę Mudło. Odkryj tajemnice Instagrama!

Dowiedz się więcej...
Mailing online

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do osób, które tworzą treść e-maili biznesowych lub zamierzają je tworzyć. Uczestnicy nie muszą posiadać żadnego doświadczenia w zakresie pisania treści, jednak wskazana jest dobra znajomość rynku i klienta w swojej branży.

Dowiedz się więcej...
Idefi
Facebook online

Ze szkolenia dowiesz się jak stworzyć skuteczną reklamę na Facebooku. Poznasz niezbędne narzędzia optymalizacji oraz odkryjesz jak targetować odpowiednich odbiorców.

Dowiedz się więcej...
Adrian Gamoń
Linkedin online

Od strony firmowej po skuteczne działania na LinekdInie - stworzysz strategię, będziesz wiedzieć, jak zaangażować pracowników oraz ustawić reklamy, dzięki czemu uzyskasz większą widoczność firmy na LinkedInie!

Dowiedz się więcej...
LinkedIn Twitter online

Jeśli pragniesz zostać Social Media Managerem, ten kurs jest stworzony dla Ciebie! Dowiesz się jak budować w pełni profesjonalny profil na LinkedIn oraz Twitter, które w Polsce cieszą się coraz większą popularnością.

Dowiedz się więcej...
Marta Idczak
Instagram online

Podczas 10 godzinnej podróży online dowiesz się, jak zbudować rozpoznawalną markę, która dzięki ustanowionym fundamentom i filarom stanie się pożądana na rynku. Podczas dodatkowego mentoringu zostanie omówiona Twoja marka na Instagramie. Dzięki temu zbudujesz komunikację, która z laserową precyzję trafi do serc klientów, którzy zdecydują się kupić, a nie tylko serduszkować.

Dowiedz się więcej...
Mike Korba
automatyzacja online

W ciągu jednego dnia przejdziesz przez wszystko co należy wiedzieć, aby efektywnie rozpocząć pracę z automatyzacją. Dowiesz się krok po kroku jak wdrożyć i wykorzystać automatyzację marketingu do realizacji konkretnych celów biznesowych.

Dowiedz się więcej...
Marketing online

Rozwijasz własną firmę? Zajmujesz się marketingiem w rozwijającym się startupie? A może zastanawiasz się nad rzuceniem etatu i pójściem na swoje? To szkolenie idealnie nadaje się dla ludzi, których marketing jest na etapie szybkiego wzrostu. Jeśli więc jesteś właścicielem firmy, marketerem, startupem lub freelancerem, to szkolenie jest dla Ciebie.

Dowiedz się więcej...
Marianna Krupa, Jarosław Dudek, Mariusz Bacic
SEO online stacjonarny

Podbij wyszukiwarkę Google i spraw, by Twoja strona stała się widzialna! Skorzystaj z dwudniowego szkolenia w formie online i zdobądź wiedzę z zakresu SEO oraz Content Marketingu. Poznaj skuteczne metody pozycjonowania strony oraz strategie e-commerce i CM. Specjaliści Marianna Krupa, Jarosław Dudek i Mariusz Bacic czekają na Ciebie!

Dowiedz się więcej...
Wojciech Popiela
UX online

Jeśli jesteś właścicielem firmy, managerem, projektantem lub marketerem, a pozytywne doświadczenia użytkownika są miarą sukcesu Twoich działań, to szkolenie jest dla Ciebie!

Dowiedz się więcej...
Witold Wrodarczyk
optymalizacja online

Ten kurs to jedyne na polskim rynku i unikalne na skalę światową szkolenie z optymalizacji konwersji. Myślisz, że o optymalizacji konwersji wiesz już prawie wszystko? A może Twoje kampanie stanęły w martwym punkcie? Na tym szkoleniu poznasz nowe, często zaskakujące i nieintuicyjne metody zwiększania efektywności.

Dowiedz się więcej...
Błażej Goraj
Agile online

Jeśli jesteś właścicielem firmy, marketerem, startupem lub freelancerem, to szkolenie jest dla Ciebie. Szkolenie skierowane jest do wszystkich pracujących w projektach zespołowych, jak i dla tych, którzy nadzorują działania firmy zajmującej się projektami w różnych branżach. Poznasz podstawy organizacji i komunikacji w projektach oraz sposoby lepszej kooperacji i komunikacji z zespołem.

Dowiedz się więcej...
Artur Ziółkowski
Facebook online

Kurs powstał z myślą o początkujących marketerach oraz osobach, które prowadzą małe lub średnie firmy i chcą rozpocząć swoje działania na Facebooku. Szkolenie skierowane jest do osób stawiających pierwsze kroki w marketingu internetowym.

Dowiedz się więcej...
Marketing online

Obecnie bez reklamy płatnej próba pozyskiwania klientów to strata czasu. Obojętne czy chcesz to robić samodzielnie, czy zlecać, warto poznać najważniejsze zasady działania, by świadomie rozwijać firmę. Ten kurs pomoże Ci postawić pierwsze kroki w płatnej reklamie.

Dowiedz się więcej...
Reklama online

Ten kurs poszerzy Twoją wiedzę o reklamach w social mediach! Poznaj zasady, które rządzą światem Facebooka i Instagrama i wynieś swój marketing na nowy poziom. Podczas siedmiu godzin kursu dowiesz się, jak założyć konto Menadżera Firmy, stworzyć reklamy i wiele więcej. Skorzystaj z pomocy Artura Jabłońskigo i zdobądź certyfikat!

Dowiedz się więcej...
Paweł Mielczarek, Mateusz Grzywnowicz
e-commerce online

Prowadzenie skutecznej sprzedaży w Internecie to nie tylko sklep internetowy. Warto docierać do jak najszerszego grona klientów poprzez bardzo znane portale aukcyjne: dowiesz się jak sprzedawać na Amazon.com, Kaufland.de oraz Allegro. Dzięki takiemu połączeniu trafisz do milionów klientów na świecie.

Dowiedz się więcej...
Storytelling Copywriting online

W dzisiejszym świecie to opowieści są motorem napędowym marketingu. Historie i wizerunek sprzedają i zdobywają klientów lepiej niż cokolwiek innego. I w tym szkoleniu online możesz się tego nauczyć! Zdobądź ekspercką wiedzę z trzech zagadnień: storytellingu, brandingu, copywritngu i spraw, by twoja marka i produkty zostawały z klientami na dłużej.

Dowiedz się więcej...
Analityka online stacjonarny

Znajomość Google Analytics to branżowy standard i najlepsza możliwość zrozumienia tego, jak skuteczne są nasze działania marketingowe w sieci. To szkolenie pomoże Ci zdobyć tę wiedzę! Nie błądź po omacku - zbieraj dane, analizuj i optymalizuj! Odważ się i zrób pierwszy krok ku lepszemu biznesowi!

Dowiedz się więcej...
Łukasz Chwiszczuk
Google Ads online stacjonarny

Pobij wyszukiwarkę Google i wykorzystaj możliwości, jakie daje ci Google Ads do maksimum! Jak? Tego możesz dowiedzieć się ze szkolenia prowadzonego przez Łukasza Chwiszczuka, który wyciąga maksymalne efekty z każdej kampanii. Nie zwlekaj i podbijaj świat Google ze swoim biznesem!

Dowiedz się więcej...
Rosebay
Tik Tok online

Podczas szkolenia dowiesz się, czym jest TikTok i dlaczego warto na nim działać. Poznasz dobre praktyki, nowości oraz aktualne trendy, które na bieżąco są monitorowane. Odkryjesz, w jaki sposób sprawdzać skuteczność działań oraz jak działa algorytm.

Dowiedz się więcej...
Maciej Wróblewski
Videomarketing YouTube online

Po szkoleniu osiągniesz przewagę nad konkurencją. Dzięki wiedzy ze szkolenia będziesz skuteczniej optymalizować treści i kampanie reklamowe video, przez co zwiększysz ROI swoich działań. Nauczysz się, jak skutecznie stosować video, tak, aby zwiększyć konwersje w swoim sklepie.

Dowiedz się więcej...
Instagram online

Zbuduj rozpoznawalną markę, która sama sprzedaje! Z tym kursem zaczniesz skutecznie promować swój biznes na Instagramie i zarobisz więcej niż kiedykolwiek wcześniej!

Dowiedz się więcej...
Marketing online

Podczas 5-dniowego sprintu warsztatowego dowiesz się jak wybrać i zaplanować produkt cyfrowy, wybrać główny kanał social media i zaplanować treści. Dowiesz się jak budować bazę mailową potencjalnych klientów oraz jak opracować atrakcyjną ofertę online.

Dowiedz się więcej...

Brak wyników

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl


Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.