Szukaj

Poznaj zagranicznych liderów marketingu

Przedstawiamy światowych marketerów, którzy Cię zainspirują

Analityka

Współzałożyciel Market Movie oraz the Digital Marketing Evangelist dla Google. Specjalista ds analityki. Prężnie uczestniczy w marketingowym życiu, tworząc bloga Occam’s Razor, pisząc książki oraz występując na konferencjach.

Dowiedz się więcej...
SEO

Specjalista SEO i współzałożyciel Exploding Topics. Z jego pomocy korzystały największe prestiżowe marki na świecie. Po jego rady można sięgnąć na bloga Backlinko oraz na kanał Youtube.

Dowiedz się więcej...
Biznes online Social media

Przedsiębiorca, współzałożyciel VaynerMedia. Pionier marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych, a do tego Anioł Biznesu wspierający rozwijające się firmy. Jest osobowością internetową, autorem licznych książek oraz podcastów.

Dowiedz się więcej...
Strategia marketingowa Storytelling

Przedsiębiorca, autor, mówca, evangelist marketingu. Pracował dla wielu prestiżowych firm, zdobywając doświadczenie oraz wiedzę, którą teraz dzieli w swoich książkach, przemówieniach, podcaście oraz na blogu i zajęciach online.

Dowiedz się więcej...
Social media

Specjalista od Facebooka i twórca wyróżnionego bloga Jon Loomer Digital. To na nim dzieli się swoją wiedzą. Oprócz tego tworzy społeczność zaawansowanych marketerów w Power Hitters Club, udoskonalając świat marketingu na Facebooku.

Dowiedz się więcej...
Reklama

CEO MobileMonkey oraz założyciel WordStream, obsługującej dziesiątki tysięcy klientów. Specjalista od tworzenia reklam, zwłaszcza reklam w mediach społecznościowych. Swoją wiedzą dzieli się w licznych artykułach na platformie Medium.

Dowiedz się więcej...
Social media

Specjalistka od social media i digital marketingu, która o Facebooku wie więcej niż sam Facebook. To do niej przedsiębiorcy zwracają się o pomoc by shakować algorytm jednej z najsłynniejszych platform social media.

Dowiedz się więcej...
Reklama SEO Social media

Człowiek sukcesu, który szturmem podbił świat marketingu. Założyciel trzech firm, specjalizujący się w SEO, reklamach oraz social mediach. Udziela się w podcastach, na blogu i w social mediach. Został wyróżniony przez samego prezydenta Obamę.

Dowiedz się więcej...
Storytelling Prezentacje

Profesjonalny mówca marketingowy i biznesowy, który odwiedził już cztery kontynenty, w tym 26 krajów. Jest autorem kolumny The Promotion Fix w magazynie The Drum. Z jego wiedzy można korzystać na różnych platformach streamingowych.

Dowiedz się więcej...
Strategia marketingowa

Autor licznych książek dotyczących marketingu, które zdobyły status bestsellera. Przedsiębiorca oraz założyciel dwóch firm Squidoo oraz Yoyodyne. Jest nauczycielem i mówcą, a także twórcą podcastu Akimobo i platformy e-learningowej altMBA.

Dowiedz się więcej...

Brak wyników

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl


Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.