ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów

Poznaj najlepsze wydarzenia marketingowe

Poniżej znajdziesz listę wydarzeń dla marketerów, dzięki którym zdobędziesz wiedzę i kontakty

ONLINE | Warszawa | 29.11 - 02.12.2022r.
Social media Reklama Marketing

Kultowa konferencja marketingowa, która co roku przyciąga pasjonatów z branży. Event to przede wszystkim dawka solidnej wiedzy, prezentowana przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie. W ciekawy sposób zorganizowana jest forma wystąpień, ponieważ prelegentki i prelegenci rywalizują między sobą o tytuł najlepszego wystąpienia, a o wygranej decyduje publiczność! Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Dowiedz się więcej...
Gdańsk | 24-25.05.2023r.
Marketing E-commerce

Flagowa konferencja technologiczna, która co roku przyciąga do Gdańska tysiące uczestników z całego świata. Infoshare to solidna dawka wiedzy biznesowej i technologicznej, przekazywanej przez kilkuset doświadczonych specjalistów. Dołącz do grona zadowolonych uczestników Infoshare!

Dowiedz się więcej...
Rzeszów | 13-15.09.2023r.
Social media E-commerce

Multidyscyplinarne wydarzenie, które niezmiennie od 2009 roku przyciąga przedstawicieli z branży marketingowej, internetowej, start-upów, nowych technologi, NGO i wielu innych. Ta konferencja to wyjątkowa okazja do poszerzenia wiedzy marketingowej, ale też zdobycia nowych znajomości. Koniecznie musisz poczuć wyjątkowy klimat Bety!

Dowiedz się więcej...
ONLINE | Warszawa | 22-23.09.2022r.
Biznes

To cykliczne wydarzenie, organizowane przez redakcję Magazynu Online Marketing. Event jest świetną okazją do poznania nowinek z branży oraz aktualnie panujących trendów. Celem wydarzenia jest tworzenie komfortowej przestrzeni do zdobywania wiedzy, niezależnie od stopnia zaawansowania uczestników. Udział w Kongresie to szansa zarówno dla reprezentantów małych firm, jak i osób tworzących działy marketingu w firmach. Koniecznie musisz tam być!

Dowiedz się więcej...
Warszawa | 25-26.10.2022r.
Marketing E-commerce

Największa konferencja poświęcona mobilnym technologiom w Polsce! Wydarzenie ma charakter biznesowo-edukacyjny. Każdego roku, wraz z Mobile Trends Conference organizowana jest także gala rozdania nagród Mobile Trends Awards. Zadaniem zaplanowanych prelekcji jest przekazanie praktycznej wiedzy z branży mobile oraz z nowymi technologiami, trendami w marketingu, zarządzaniu projektami i wpływem technologii na społeczeństwo. Na uczestników czeka networking, inspiracje oraz świetna biznesowa atmosfera.

Dowiedz się więcej...
Warszawa | 02.03.2023r.
Marketing

Wyjątkowa konferencja online, która w prosty i praktyczny sposób przybliża temat sprzedaży, marketingu i szeroko pojętego zarządzania. Szeroki zakres tematyczny sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Weź udział w wydarzeniu i przekonaj się, jak prosto można mówić o marketingu i sprzedaży!

Dowiedz się więcej...
Kraków | 23.10.2022r.
Marketing Analityka SEO SEM

Ciekawy krakowski barcamp o tematyce marketingu w wyszukiwarkach i analityki, którego celem jest edukacja w luźnej i przyjaznej atmosferze. Dotyczcas prelekcje, networking oraz warsztaty SEO i SEM organizowane w ramach semKRK przyciągnęły już ponad 6 tysięcy zadowolonych uczestników. Zostań jednym z nich!

Dowiedz się więcej...
Warszawa | 02-04.03.2023r.
E-commerce

Najbardziej merytoryczne wydarzenie w branży e-commerce. Biorąc udział dowiesz się jak rozwija się międzynarodowa współpraca w e-commerce, jak zadbać o bezpieczeństwo klienta oraz jak rozbudować UX w Twoim sklepie internetowym. Czas na Show!

Dowiedz się więcej...
Warszawa | 22.06.2023r.
Marketing

Founders Mind to konferencja przez wielu uznawana za najbardziej przedsiębiorcze wydarzenie w Polsce. Jeśli chcesz spotkać się i porozmawiać z osobami, które znają i rozumieją najbardziej palące problemy biznesu, Founders Mind jest dla Ciebie. Poznaj ambitnych ludzi, którzy chcą budować swoje przedsiębiorstwa, poszerz swoje horyzonty i poznaj propozycje rozwiązań Twoich problemów.

Dowiedz się więcej...
Warszawa | 22.03.2023r.
SEO

Kulturalnie o SEO to pierwsza w kraju konferencja SEO organizowana na deskach teatru. Czy da się opakować marketingowy, teoretyczny przekaz w piękny, teatralny charakter? Weź udział i skorzystaj z doświadczenia specjalistów SEO, właścicieli e-commerce oraz copywriterów.

Dowiedz się więcej...
Warszawa | 06.04.2023r.
E-commerce

Jedno z najważniejszych eventów z branży e-commerce, o którym sam organizator mówi: największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej. Impreza organizowana w formule targowej jest świetną okazją, aby zdobyć nowe kontakty, zainteresować potencjalnych klientów usługami lub produktami, a także przekonać niektórych przedsiębiorców do współpracy. Zdobądź potężną dawkę wiedzy, związanej z handlem w Internercie i poznaj ekspertów z branży!

Dowiedz się więcej...

Brak wyników

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl