Szukaj

Poznaj najlepsze podcasty o marketingu i biznesie

Publikujemy listę podcastów, dzięki którym zdobędziesz cenną wiedzę marketingową

Biznes Marka osobista

Swoich odbiorców przekonuje, że media społecznościowe to nie tylko złodzieje czasu. Dla przedsiębiorczych osób jest to najefektywniejsze narzędzie do rozwoju biznesu – o ile robią to dobrze.

Dowiedz się więcej...
Dawid Kaźmierczak
Biznes Reklama

Dawid Kaźmierczak, na co dzień Social Media & PR Director, opowie o branży reklamowej z perspektywy jej praktyków i twórców. Branża kreatywna to źródło tak pięknych przygód, że Steven Spielberg powinien je kiedyś zekranizować. Nim jednak Harrison Ford wcieli się w Dawida Kaźmierczaka, wy posłuchajcie tego podcastu.

Dowiedz się więcej...
Grzegorz Skiera
SEO

Agencja marketingu internetowego Silence! zaprasza do słuchania podcastu w ramach którego podejmujemy tematy związane z prowadzeniem biznesu w sieci oraz wzmacnianiem wizerunku i sprzedaży.

Dowiedz się więcej...
Piotr Bucki
Biznes online

Biznes w IT to podcast poruszający tematykę tworzenia, rozwijania i prowadzenia biznesów o wielomilionowych przychodach. Głównie w kontekście branży IT.

Dowiedz się więcej...
Biznes

Podcast BusinessMarketer to regularna dawka praktycznej wiedzy o nowoczesnym marketingu B2B. Autor – Łukasz Kosuniak, to wieloletni praktyk, konsultant, trener, autor kilkudziesięciu branżowych publikacji oraz książki „ABC Marketingu B2B. Podcast jest skierowany do szefów firm oraz managerów marketingu i sprzedaży B2B.

Dowiedz się więcej...
Social media

Podcast o marketingu, mediach społecznościowych oraz o działaniu w sieci odpowiedzialnie i na własnych zasadach.

Dowiedz się więcej...
Fox Strategy
Biznes

Dziennik Budowy Firmy to podcast biznesowy i marketingowy przeznaczony dla przedsiębiorców prowadzony przez zespół Fox Strategy. W trakcie kolejnych odcinków będziesz mógł zapoznać się z różnymi specjalistami z zakresu marketingu i biznesu.Poruszymy tematy z zakresu: SEO, Ads, Content Marketingu, zarządzania, HR, a także PM.

Dowiedz się więcej...
Biznes Marka osobista

Jacek Kłosiński w swoim podkaście opowiada o tym, jak założyć i rozwijać własny mały biznes tak, żeby stał się fajną pracą. Będąc na swoim możesz nieźle zarabiać, robić ciekawe rzeczy i mieć masę swobody. Serio. Dojście do tego nie jest łatwe, ale ten podcast powstał po to, żeby Ci w tym pomóc.

Dowiedz się więcej...
Agata Chmielewska
Biznes

FIRMA ON-LINE to podcast o biznesie, marketingu i rozwoju w Internecie. Skierowany jest on w szczególności do osób, które chcą rozwinąć działalność w Internecie, sprytnie zarządzać swoją firmą i wykorzystać nowe media oraz technologie do zwiększania przychodów.

Dowiedz się więcej...
Biznes

Najbardziej wpływowy polski podcast dla właścicieli firm i doświadczonych menedżerów. Każdy odcinek, to rozmowa z przedsiębiorcą, który zbudował biznes od zera lub krótkie nagranie, w którym Greg opisuje, jak pokonać najczęstsze wyzwania lidera biznesu. Posłuchaj prawdziwych historii i poznaj strategie, które pomogą Ci podejmować lepsze decyzje.

Dowiedz się więcej...
Sprzedaż Biznes

Growth Hacking Po Polsku to podcast w którym poznasz skuteczne i nietypowe metody rozwoju swojej sprzedaży i marketingu on-line. Zobacz jak growth hacking może wspomóc biznes każdej wielkości."

Dowiedz się więcej...
Maciej Buś
Biznes Sprzedaż

Obsługa klienta to zmyślnie przygotowana strategia, ale bywa również sztuką. W Klientomanii Majciej Buś rozmawiaa o mądrym podejściu do klienta i jego obsługi. Odkrywa i komentuje świat sprzedaży i całkiem nowych relacji na linii marka-konsument.

Dowiedz się więcej...
Aneta Duk
Biznes online

Komunikacja wizualna to podcast o projektowaniu graficznym mocno osadzonym w strategii marki. Omawiane tematy często zahaczają o strategię marki i wynikającą z niej strategię komunikacji. Pierwszy sezon natomiast (do 15 odcinka) porusza tematykę interaktywną. Strony internetowe, wizerunek MŚiP w Internecie.

Dowiedz się więcej...
E-commerce Facebook Ads Strategia marketingowa

Artur Jabłoński w swoim podcaście opowiada o rozwiązaniach, które pomagają poukładać i usprawniać marketing oraz sprzedaż w firmie. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, marketerem, handlowcem lub w jakikolwiek inny sposób Twoja praca wiąże się z pozyskiwaniem klientów - ten podcast jest dla Ciebie.

Dowiedz się więcej...
Biznes online

Liczy Się Wynik to podcast dla osób, które działają online i chcą osiągać ponadprzeciętne wyniki. Jeśli tworzysz lub zamierzasz tworzyć: kursy online, ebooki, warszaty online i chcesz wiedzieć, jak odpowiednią wiedzę przekazać odpowiednim ludziom za odpowiednią cenę - to jesteś w dobrym miejscu!

Dowiedz się więcej...
Sprzedaż Biznes Marka osobista

Mała Wielka Firma to podcast o biznesie dla przedsiębiorców. Pojawiają się w nim takie tematy, jak: produktywność, sprzedaż, zarządzanie, online marketing, content marketing, marka osobista, zakładanie firmy, skalowanie działalności, zatrudnianie pracowników, obsługa klienta, budowanie marki, tworzenie kursów online, organizacja pracy itp.

Dowiedz się więcej...
Kuba Kwaczyński, Marta Ulman
Strategia marketingowa

Kuba Kwaczyński i Marta Ulman z agencji GoldenSubmarine ze strategicznym zacięciem poszukują insightów i rozkminiają co aktualnie piszczy w marketingu. Trendy? Inspiracje? Na wszystko mają slajd

Dowiedz się więcej...
Łukasz Wołek
Biznes online

Marketing Ludzkim Głosem to podcast prowadzony przez Łukasza Wołka, który wraz ze swoimi gośćmi porusza wiele zagadnień dotyczących marketingu internetowego, mediów społecznościowych oraz PR. Jego goście to profesjonaliści z branży, dzięki którym zdobędziesz potężną dawkę wiedzy.

Dowiedz się więcej...
Kacper Skoczylas
Biznes

Podcast „Marketing Manager 2.0” powstał z myślą o wszystkich menadżerach, specjalistach oraz przedsiębiorcach, którzy szukają wiedzy z zakresu szeroko pojętego cyfrowego biznesu i nowoczesnego marketingu.

Dowiedz się więcej...
Biznes

Marketing Masterclass, to podcast dla przedsiębiorców, którzy chcą odnieść sukces i zbudować mocny biznes online, ale nie mają wielkich budżetów na promocję i finansują wszystko z własnych środków. Magdalena Pawłowska udziela konkretnych wskazówek na temat tego, co musisz robić, aby działać skutecznie w wirtualnym świecie.

Dowiedz się więcej...
Sebastian Suma
Strategia marketingowa

Sieci reklamowe czy systemy analityczne dostarczają nam olbrzymią ilość danych. Musimy je nie tylko przeanalizować, ale też zrozumieć i umieścić w odpowiednim kontekście marketingowym. W reklamie nie liczą się już tylko kreacja i budżet. W centrum działań stawiany jest użytkownik: jego intencje zakupowe, profile zainteresowań, działania dokonywane online i offline, jego lokalizacja. I to właśnie jest marketing napędzany danymi!

Dowiedz się więcej...
Cleverhearted Showrunners
Storytelling

“Marketing Opowieści” to narracyjny podcast o dobrze opowiedzianych historiach… w marketingu. Przy wsparciu praktyków, którzy z sukcesem przeprowadzili narracyjne kampanie marketingowe, CSR-owe, czy employer brandingowe udowadniamy, że każda marka może opowiadać ciekawe historie.

Dowiedz się więcej...
Damian Jemioło, Wojciech Walczak
Social media

Podcast prowadzony przez Damiana Jemioło i Wojtka Walczaka na łamach Nowego Marketingu. Rozmawiamy w nim o kampaniach reklamowych, świecie influencerów, kryzysach i wpadkach wizerunkowych oraz o nowinkach technologicznych.

Dowiedz się więcej...
Facebook Ads Sprzedaż

Marketing w Wersji Audio to podcast marketingowy i biznesowy zawierający głosową wersję artykułów z mojego bloga charzynska.pl. Co 2 tygodnie nowy odcinek pełen rzetelnej, sprawdzonej i ciekawej wiedzy marketingowo-biznesowej!

Dowiedz się więcej...
Strategia marketingowa Sprzedaż

W podcaście zaglądam do głów konsumentów i odpowiadam na pytanie “Jak klienci kupują”. Dzięki temu pokazuje, jak tworzyć lepszy marketing i jak sprzedawać więcej produktów i usług. W podcaście dzielę się wiedzą z zakresu psychologii, marketingu oraz moim doświadczeniem w pracy z firmami takimi jak Twoja.

Dowiedz się więcej...
Andrzej Wierzchoń
Influence marketing Marka osobista Strategia marketingowa

Podcast o marketingu przedstawiony w oparciu o prawdziwe doświadczenia. Cykl spotkań z tematem "konsument", który paradoksalnie często umyka w strategii, taktyce, planach, budowaniu marki, czy rozwijania produktu. Nie obędzie się bez tematów: influence marketingu, word of mouth, dobrych i złych praktyk, jakie towarzyszą ich implementacji.

Dowiedz się więcej...
Biznes Sprzedaż Strategia marketingowa

Marketing, biznes i sprzedaż z Dawidem Bagińskim to podcast, w którym autor dzieli się swoimi biznesowymi doświadczeniami i wnioskami, które ułatwiają prowadzenie i rozwój biznesu. Jeżeli rozwój firmy jest dla Ciebie ważny, ten podcast jest dla Ciebie.

Dowiedz się więcej...
Małgorzata Wardaszka-Deręgowska
Strategia marketingowa Sprzedaż

Podcast Marki Testowane na Ludziach poleca się do słuchania dla osób, które interesują się budowaniem skutecznych strategii marketingowych. Małgorzata Wardaszka-Deręgowska udowadnia w nim, że małe marki mogą mieć wielkie strategie, a ludzie kupują od ludzi.

Dowiedz się więcej...
Mariusz Chrapko
Biznes Zarządzanie

Mariusz Chrapko w swoim podcaście podpowiada jak zwinnie zarządzać sobą oraz biznesem. Jego misją jest tworzenie liderów na zwinne czasy - czyli ludzi, którzy będą mieli pozytywne nastawienie do siebie i innych, którzy są autentyczni i pełni empatii. Wskazówki jak stać się takim człowiekiem znajdziesz w podcascie Menedżer Plus.

Dowiedz się więcej...
Marcin Rudzik
E-commerce

Ten podcast to miejsce dla wszystkich osób związanych z handlem elektronicznym. Planujesz założyć sklep internetowy? A może już jesteś właścicielem e-sklepu lub pracujesz przy projektach e-commerce jako specjalista? Z pewnością znajdziesz dla siebie wartościowe treści, z których dowiesz się jak rozwijać swój biznes i zwiększać sprzedaż.

Dowiedz się więcej...
Tomasz Skórski
Projektowanie Design UX

Podcast Tomasz Skórskiego skupiony jest na konkretnych zagadnieniach związanych z szeroko pojętym projektowaniem interfejsów, designem oraz UX-em produktów cyfrowych. Każdy odcinek to solidna porcja wiedzy, podana w formie metody majeutycznej.

Dowiedz się więcej...
Biznes B2B

Podcast Nowoczesna Sprzedaż i Marketing jest skupiony na sprzedaży i marketingu w B2B. Przyprawiony odrobiną humoru i prawdziwym doświadczeniem!

Dowiedz się więcej...
Piotr Polok
Reklama

Dlaczego marketing internetowy jest dzisiaj taki ważny? Ile kosztują działania związane z reklamą w internecie i kto powinien się na nie zdecydować? Jak podejść do promocji sklepu, a jak do strony usługowej? Opowiada Piotr Polok. Rozmowę prowadzi Natalia Siuta.

Dowiedz się więcej...
Fabryka Marketingu
Strategia marketingowa

Jesteśmy agencją marketingu internetowego. Chcemy podzielić się naszą wiedzą z tego zakresu, dlatego wszystkim, którzy o marketingu online wolą słuchać, zamiast czytać, polecamy Pełną Parą, czyli nasze podcasty.

Dowiedz się więcej...
Biznes Sprzedaż

W podcaście Marcin Osman dzieli się ze słuchaczami najlepszymi doświadczeniami w zakresie prowadzenia biznesu, sprzedaży, marketingu. Marcin prezentuje różne formy - raz są to wywiady, jego przemyślenia i lekcje. Innym razem Telefon show, w którym Marcin dzwoni do członków swojej społeczności i na żywo rozwiązuje ich problemy biznesowe.

Dowiedz się więcej...
Biznes

Ola GO to interaktywny podcast dla osób, które chcą stworzyć swoje miejsce w sieci, ale nie mają wielkich budżetów. Motywacja do działania, rozmowy z gośćmi, wiedza techniczna przekazana w przystępny sposób pomogą Ci stworzyć własną stronę WWW, która wyraża Ciebie oraz Twój biznes.

Dowiedz się więcej...
Adrian Gorzycki, Bartosz Kolanek
Biznes E-commerce

Skumulowana wiedza doświadczonych przedsiębiorców w jednym miejscu. Niech przyniesie Ci ona więcej pieniędzy, czasu i zdrowia, jednocześnie zmniejszając stres i ograniczając błędy.

Dowiedz się więcej...
DevaGroup
Biznes SEO

Podcast o tym, jak rozwijać biznes z Google i nie tylko. Synergia marketingu z biznesem. Każdy odcinek to potężna dawka wiedzy i praktycznych porad, które od razu możesz wcielać w życie!

Dowiedz się więcej...
Dawid Medwediuk
SEO

SEO Fridays to polski podcast o tematyce SEO. Wywiady ze specjalistami z branży, z młodymi adeptami sztuki SEO jak i doświadczonymi gwiazdami na polskiej scenie SEO - dyskusje, nasze spostrzeżenia, doświadczenia i nowinki ze świata SEO. Zapraszam do słuchania!

Dowiedz się więcej...
Angelika Chimkowska
Marka osobista Sprzedaż

Jeżeli jesteś zmęczony wiedzą, która nie przynosi konkretnych efektów i chcesz przede wszystkim działać, a nie tylko słuchać to jesteś we właściwym miejscu. Każdy odcinek podcastu, to nie tylko metody gotowe do wdrożenia, ale konkret, przykłady, wskazówki, które pozwalają Ci wprowadzić zmianę od razu.

Dowiedz się więcej...
Sprzedaż Biznes online

Chcę, aby dobre produkty zyskały narrację i marketing, na który zasługują. Realizuję to poprzez sprawdzone schematy, stałe wsparcie oraz codzienny zastrzyk motywacji do rozwoju biznesu. Moja metoda może wydać się Ci magią, dopóki nie odkryjesz jej naukowo potwierdzonych mechanizmów. Słuchaj, wdrażaj i zarabiaj.

Dowiedz się więcej...
Marek Kich
E-commerce

Sztuka E-Commerce to miejsce, w którym dzielę się tym, jak sprzedawać lepiej, częściej i więcej w sklepie internetowym. Na kanale poruszam tematy z zakresu wdrożeń sklepów internetowych, zakamarków realizacji, skalowania sprzedaży i uprawiania skutecznego marketingu. Sam lub z gośćmi, którzy są ekspertami w tym, co robią na co dzień.

Dowiedz się więcej...
Biznes E-commerce

Podcast o pracy w domu, prowadzeniu małego biznesu, a także prowadzeniu sklepu internetowego.

Dowiedz się więcej...
Social media Strategia marketingowa

Od kilku lat prowadzę 100% zdalną agencję reklamową. Wydaję książki i kursy online, a także szkolę z marketingu, social media i reklamy w internecie. Lubię to co robię, więc pomyślałem, że o tym opowiem."

Dowiedz się więcej...
Mariusz Łodyga, Karolina Łodyga
Strategia marketingowa

Marketingowy podcast mający na celu prowadzić słuchaczy do silnych biznesowych wzrostów, czyli: zwiększania wartości postrzeganej marki i jej produktów, wyższej lojalności klientów i finalnie większej zyskowności. Program ma na celu inspirowanie Was do budowania ekosystemów marketingowych i wdrażania efektywnej strategii marketingowej.

Dowiedz się więcej...
Grupa iCEA
SEO

Zapytaj o SEO to cykl profesjonalnych materiałów, w których Wojciech Haremza rozmawia ze swoimi gośćmi o różnych aspektach pozycjonowania. Każdy rozmówca to unikatowe spojrzenie na kwestie związane z SEO, ale wszystkie zapraszane do studia osoby łączy jedno: wieloletnie doświadczenie w branży.

Dowiedz się więcej...

Brak wyników

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl


Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.