Szukaj

Poznaj najlepsze książki o marketingu i biznesie

Poniżej znajdziesz listę najlepszych książek marketingowych, dzięki którym rozwiniesz swoją wiedzę!

Biznes książka e-book

Jeśli zmagasz się z trudnościami finansowymi i starasz się wrócić do sprawności biznesowej, to ta książka jest dla Ciebie! W tej lekturze Marcin Osman przedstawia swoje doświadczenia, które i Ty możesz zaimplementować do swojego życia. Dzięki nim szybciej poradzisz sobie z porażkami, które pojawiają się w życiu każdego (nie tylko) przedsiębiorcy.

Dowiedz się więcej...

138

Karol Chojnacki, Kacper Bisanz
Biznes książka

Wyprzedź swoją konkurencję z pomocą Karola Chojnackiego i Kacpra Bisanza. Ich książka oferuje Ci aż 138 unikalnych i autorskich stategii pozyskiwania klientów, których poznasz nigdzie indziej. Osiągaj swoje cele i podbij swoją branżę dzięki praktycznym wskazówkom, które udoskonalą Twój biznes każdego dnia!

Dowiedz się więcej...
Adam Romek
Social media książka

Wykorzystuj social media tak, żeby sobie nie zaszkodzić! Dzięki tej książce zrozumiesz jak tworzyć treści, które przyciągną uwagę klientów i wywołają w nich pozytywne emocje. Znajdziesz w niej aż 365 uniwersalnych pomysłów na posty, które można zastosować w praktycznie każdej branży i które pomogą Ci podbić świat social media.

Dowiedz się więcej...
Marketing b2b książka

Polskie firmy mają potencjał produktowy, organizacyjny i intelektualny, a marketing B2B pomoże Ci udowodnić to Twoim klientom. Z tą pozycją nauczysz się, jak opowiadać o zaletach swoich produktów, usług i samego przedsiębiorstwa. Nie czekaj. Odkryj tajemnice marketingu cyfrowego dla biznesu!

Dowiedz się więcej...
WordPress książka e-book

Książka „Bądź Online” pomoże Ci zaistnieć w sieci. To pigułka wiedzy o WordPressie wraz z ćwiczeniami, która pomoże Ci samodzielnie stworzyć stronę www i blog, aby wyrazić siebie, zbudować pozycję eksperta i pozyskać klientów. Dzięki tej pozycji skutecznie i od podstaw przygotujesz się do stworzenia swojej wymarzonej strony internetowej.

Dowiedz się więcej...
Copywriting książka e-book audio book

Zapoznaj się z zestawem uniwersalnych zasad oraz narzędzi, chwytów i trików, którymi powinien operować każdy copywriter. Nauczysz się korzystać z inspiracji i ich szukać, konstruować kuszący nagłówek, pisać jasną, zwięzłą i skuteczną ofertę oraz wyróżniać się na tle konkurencji, a także żonglować słowami w mediach społecznościowych.

Dowiedz się więcej...
Biznes książka e-book audio book

Skorzystaj z doświadczenia Marcina Osmana i rozwiń swój biznes! Dowiedz się, czym jest filozofia lekkiego plecaka oraz dlaczego warto ćwiczyć mięsień kreatywności. Dzięki tej lekturze przetrwasz każdą porażkę i obrócisz ją w sukces. Zacznij już teraz bezkosztowo weryfikować skuteczność swoich pomysłów biznesowych, ograniczając ryzyko niepowodzenia.

Dowiedz się więcej...
Biznes książka e-book

Jeśli szukasz inspiracji do rozwoju lub marzysz o własnej firmie, to ta książka jest idealna dla Ciebie! Dowiesz się, jak rozkręcić własny biznes, by generował większe przychody. 134 odkrywczych lekcji na temat życia, biznesu, kontentu i rozwoju sprawi, że twoja firma stanie się zauważalna w sieci, a Ty będziesz mógł rozwijać się prywatnie i zawodowo.

Dowiedz się więcej...
Content marketing Social media książka e-book

Z tą książką dowiesz się, jak kreować strategię content marketingową oraz tworzyć treści do internetu i budować społeczność wokół marki. Zdobędziesz porady na temat tworzenia treści pod smartfony oraz rozwijający się femvertising. To pierwsza publikacja omawiająca światowe standardy, w sposób umożliwiający wdrożenie ich na polskim rynku!

Dowiedz się więcej...
Reklama książka

Ta książka ma do zaoferowania aż 155 najciekawszych polskich niestandardowych kampanii reklamowych, które mogą stać się Twoją inspiracją! Daj się zachęcić do niestandardowych działań marketingowych, wyróżnij się na tle konkurencji i spraw, by to właśnie Twoja marka i Twój produkt zagnieździł się w umyśle klienta niczym zaraźliwy wirus.

Dowiedz się więcej...
Reklama e-book

Jeśli tworzysz reklamy na Facebooku, które nie sprzedają, to ten poradnik jest idealny dla Ciebie! Dowiesz się z niego, jak poradzić sobie z problemami, które psują efektywność twoich reklam, a specjalna sekcja: Czy to mnie dotyczy, pomoże Ci się dowiedzieć, czy omawiany problem dotyka konta reklamowego, którym się zajmujesz.

Dowiedz się więcej...
Artur Maciorowski
Strategia marketingowa książka e-book

Przekonaj się, jak pozyskać klientów w sieci i przechytrzyć konkurencję! Ten poradnik nauczy Cię jak poruszać się po świecie biznesu w internecie. Poznasz wskazówki dotyczące funkcjonalnego serwisu WWW, mediów społecznościowych, działań promocyjnych, SEO i Google Ads. Wypromuj swój produkt i stwórz wierną społeczność klientów w internecie!

Dowiedz się więcej...
Analityka książka e-book

Z tą książką nauczysz się efektywnie wykorzystywać Google Analytics - Świętego Graala działań promocyjnych. Spojrzysz na swoją witrynę, produkty i usługi z zupełnie innej, konkretnej perspektywy. Zrozum moc statystyk i zdobądź wiedzę, która pomoże Ci stworzyć i przeprowadzić skuteczną kampanię online! Analizuj i działaj z Google Analytics.

Dowiedz się więcej...
Google Analytics książka e-book

Google Analytics to przebogate źródło wiedzy o klientach firmy. To dzięki GA możemy skutecznie zwiększać ruch i sprzedaż na stronie. Jednak, żeby stał się on pomocny, trzeba się nauczyć czytać i zestawiać zbierane przez Google dane. I właśnie w tym pomoże Ci ta książka! Dzięki niej wykorzystasz Google Analytics na 100% i udoskonalisz swój biznes.

Dowiedz się więcej...
Strategia marketingowa książka e-book audio book

Grywalizacja to przyszłość marketingu, dzięki której wyniesiesz swoją strategię marketingową na wyższy poziom! Z książki Pawła Tkaczyka pozyskasz kompletną wiedzę: od teorii gier i obowiązujących w niej zasad, aż po zastosowania powiązanych z nimi zjawisk. Otrzymasz narzędzia, dzięki którym stworzysz swoją własną skuteczną marketingową grę.

Dowiedz się więcej...
Tomasz Reich
Social media Marka osobista książka e-book

W dzisiejszym świecie social media są naszą wizytówką, a personal branding to domena każdego, kto chce osiągnąć sukces w swojej branży. Jak jednak stworzyć wizerunek w Internecie? I w jaki sposób o niego dbać? Ta książka przekaże Ci praktyczne informacje o wszystkich platformach social media i ułatwi Ci podbicie świata social mediów.

Dowiedz się więcej...
Copywriting książka e-book audio book

Efektywne teksty informacyjne i reklamowe mogą Ci przynieść wiele korzyści, a ta książka nauczy Cię jak je stworzyć. Zacznij skutecznie docierać do odbiorcy, przekonywać do działania, sprawnie informować i sprzedawać. Zarówno początkujący, jak i już aktywni zawodowo copywriterzy, odnajdą tu wskazówki, jak być lepszymi w swojej pracy.

Dowiedz się więcej...
Rozwój osobisty książka e-book

Jeśli chcesz podjąć się nowych wyzwań, to ta książka pomoże Ci zrobić krok w dobrą stronę! Marcin Osman podpowie Ci, jak założyć własną firmę i zostać influencerem, jak znaleźć pracę i wyciągać maksimum korzyści z nowych doświadczeń oraz jak zarabiać pasywnie. Dzięki tej książce wprowadzisz do swojego życia korzystne nawyki i osiągniesz swoje cele!

Dowiedz się więcej...
Reklama Sprzedaż książka e-book audio book

Jeśli chcesz skutecznie prowadzić firmę, to jest to pozycja dla Ciebie! Wszystkiego o tym, co musisz wiedzieć o tworzeniu kursów internetowych i sprzedaży online, dowiesz się właśnie z tej książki. Oprócz wiedzy teoretycznej skorzystaj też z podręcznika z ćwiczeniami do pobrania z sieci i zrealizuj tę jedną kampanię, która dzieli Cię od wolności!

Dowiedz się więcej...
Reklama książka e-book

Jeśli chcesz prowadzić skuteczny marketing online w roku 2020 i w kolejnych latach, musisz szybko zaprzyjaźnić się z mediami społecznymi oraz zaznajomić z formami reklam, jakie te media oferują. Ta książka Ci w tym pomoże! To dzięki tej pozycji zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które sprawią, że marketing w social media stanie się efektywny i przyjemny.

Dowiedz się więcej...
Maciej Stodolny
E-commerce książka e-book

Poznaj świat e-commerce i wynieś swój biznes na nowy poziom! Ta książka powstała, by pomóc Ci postawić pierwsze kroki w sprzedaży internetowej, przekazać Ci wiedzę na temat najczęstszych błędów i ich rozwiązaniach. Dowiesz się, jak założyć swój e-sklep, czym jest konwersja, jak współpracować z influencerami i zarabiać z działalności w internecie.

Dowiedz się więcej...
Jacek Kotarbiński
Biznes książka e-book

Świat się zmienia, a z nim marketing i biznes. Marka 5.0 ma przygotować Cię do nowej rzeczywistości, którą możesz podbić ze swoim przedsiębiorstwem! To kompendium wiedzy dla przedsiębiorców, którzy budują i rozwijają marki swoich firm i produktów. Publikacja idealna zarówno dla profesjonalistów, jak i studentów, jako uzupełnienie wiedzy podręcznikowej.

Dowiedz się więcej...
Philip Kotler, Kevin Lane Keller
Strategia marketingowa książka

To kompleksowy podręcznik na miarę XXI wieku! Znajdziesz tu informacje, których potrzebują wszyscy menadżerowie pracujący w marketingowej branży, od budowania strategii marketingowych, przez kształtowanie ofert rynkowych, po budowanie wizerunku marki. Sięgnij po tę biblię menadżerów i osiągaj kolejne ambitne cele!

Dowiedz się więcej...
Krzysztof Marzec, Tomasz Trzósło
Analityka Reklama książka e-book

Reklamowy i marketingowy świat przeniósł się do sieci. To tutaj trwa walka o uwagę potencjalnego klienta. Zodbywają ją Ci, którzy podejmują decyzje oparte na twardych danych. Taka też jest ta książka: konkretna i skupiona na metodach, które pozwolą Ci zarabiać więcej. Poznaj tajniki Google Analytics, pozycjonowania oraz Google Ads i zdobywaj klientów.

Dowiedz się więcej...
Rozwój osobisty książka

Zrozum swoją sytuację, możliwości, ograniczenia i potrzeby, a potem skorzystaj z jednej z aż 40 metod, dzięki której zaczniesz jak najlepiej planować kolejne kroki, zarządzać swoim czasem i ustalać priorytety. Dzięki tej książce dostosujesz rozwiązania do siebie, zamiast działać wbrew sobie. Zrozum, ze nie muisz stawać na głowie, żeby odnieść sukces!

Dowiedz się więcej...
Storytelling książka e-book audio book

Opowieść jest jednym z najpotężniejszych narzędzi, jakie posiada marketing. I właśnie o tym jest ta książka! Dowiesz się z niej czym jest storytelling i uzyskasz konkretne wskazówki, jak poprawnie go wykorzystywać w swoich reklamach. To właśnie ta lektura pomoże Ci zafascynować konsumentów swoim produktem, swoją usługą lub marką.

Dowiedz się więcej...
E-commerce książka e-book

Poradnik ten wdroży cię w techniczny świat Google Ads, który jest teraźniejszością i przyszłością efektywnej reklamy w internecie. Dzięki tej książce dowiesz się, jak korzystać z Google Analytics, poznasz narzędzia Google Search Console i sprawisz, że twój e-biznes odniesie sukces, a twoje pieniądze przeznaczone na reklamę nie przepadną.

Dowiedz się więcej...
Content marketing książka e-book

Content marketing może być efektywnym, a przy tym niedrogim działaniem promującym firmę, jej produkty lub usługi. I właśnie o tym jest ta książka! Pozyskasz z niej teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat content marketingu, zaczynając od ogólnych reguł jego tworzenia, a kończąc na technicznych aspektach uruchamiania bloga lub portalu internetowego.

Dowiedz się więcej...
Strategia marketingowa książka e-book

Dobra strategia marketingowa to podstawa sukcesu. Jak ją tworzyć? Zwłaszcza w miejscu pełnym medialnego szumu, jakim jest internet? Ta książka pomoże Ci odkryć odpowiedzi na te pytania. Otrzymasz sprawdzone pomysły gotowe do wdrożenia oraz poznasz mity związane z działaniami marketingowymi. Osiągnij sukces sprzedażowy online!

Dowiedz się więcej...
Social Media książka e-book

Zacznij prawdziwie zarabiać w social media! Jeśli prowadzisz konta w mediach społecznościowych i nie widzisz efektów... to jest to książka dla Ciebie! Wyróżnij się na tle konkurencji i stań się tym najbardziej przekonującym przedsiębiorcą. Wprowadź swojego Facebooka do prawdziwej gry w sprzedawanie na... 101 perswazyjnych sposobów!

Dowiedz się więcej...
Content marketing Prezentacje książka

Poradnik dla osób, w których życiu komunikacja gra główną rolę. Dowiedz się jak komunikować swoje idee i myśli. Naucz się efektywnie prowadzić spotkania, rozmawiać oraz pisać. Zdobądź zbiór narzędzi i schematów, a także ogrom inspiracji do podejmowania własnych działań. Zrozum, dlaczego storytelling tak dobrze działa!

Dowiedz się więcej...
Rozwój osobisty Biznes książka

Prowadź swój biznes i życie z Powerem, które towarzyszy sukcesom Marcina Osmana! Z tą lekturą poznasz zasady i tajne strategie, które ulepszą Twój biznes. Zyskasz pomocny zestaw ćwiczeń do koncepcji OSMPower, dzięki którym zaczniesz efektywnie planować swoje działania.

Dowiedz się więcej...
Paweł Cengiel
SEO książka e-book

Zdobądź praktyczną wiedzę i zwiększ widoczność swojego serwisu w wyszukiwarce Google! Dzięki zebranym w poradniku wskazówkom, jak używać narzędzi stosowanych na co dzień w branży SEO, poznasz najważniejsze aspekty pozycjonowania. Opisano tu aż 32 aplikacje wraz z instrukcjami ich użycia. Nie czekaj! Już dziś zadbaj o swoją stronę!

Dowiedz się więcej...
Maciej Tesławski
Biznes książka e-book

Poznaj prawa, które rządzą światem marketingu i pozwalają odnieść sukces. Wraz z autorem zakwestionuj zasady i włącz się w merytoryczną dyskusję na temat świata reklamy. Ta innowacyjna pozycja umożliwia Ci to m.in. z pomocą kodów QR, przekierowujących do filmów, zdjęć, komunikatów. Odkryj kolejne tajemnice marketingu i sięgnij po sukces!

Dowiedz się więcej...
Rozwój osobisty książka e-book audio book

Zmień nudne prezentacje w ciekawe, porywające przemowy, które zaimponują Twoim współpracownikom i przełożonym. Zacznij dzielić się swoją wiedzą i ideami tak, by osiągać sukcesy. Piotr Bucki udowadnia, że każdy może to osiągnąć dzięki kilku zasadom i odpowiednim wskazówkom, które znajdziesz w tej książce. Nie zwlekaj i zacznij porywać tłumy!

Dowiedz się więcej...
Reklama e-book

Twórz profesjonalne reklamy na Facebooka i zarabiaj tysiące złotych! Z wykorzystaniem rad zawartych w tej książce jest to możliwe. Dostaniesz solidną wiedzę, popartą praktycznym doświadczeniem. Zrozumiesz jak działają reklamy na jednej z najpopularniejszych platfrom społecznościowych - Facebooku - i dowiesz się jak wykorzystać ją do zarobku.

Dowiedz się więcej...
Biznes książka e-book audio book

Skorzystaj z praktycznych porad przedsiębiorców i nie popełnij błędów, które mogą doprowadzić Twoją firmę do upadku. Dowiedz się, na czym można zaoszczędzić, uruchamiając firmę, jak nie marnować pieniędzy na reklamę i dobrze wykorzystać internet. Poznaj sposoby na wykorzystanie kryzysu do rozwoju i na sprawienie, aby klient polecał twój biznes.

Dowiedz się więcej...
Reklama e-book

Zrozum świat reklam i wykorzystaj je do swoich celów! To e-book dla wszystkich tych, którzy chcą dotrzeć do odbiorców ze swoją ofertą: dla influencerów, pracowników agencji reklamowych, przedsiębiorców, którzy chcą zdobyć klientów. Już teraz możesz podbić świat reklam i zdobyć nowych klientów, jak i obserwujących. Nie zwlekaj i osiągaj swoje cele!

Dowiedz się więcej...
Anetta Barska
Reklama książka

Podręcznik ten łączy teorię z praktyką, stając się przewodnikiem po świecie reklamy, zdominowanym przez nowoczesne formy komunikacji z klientem. Zapoznaj się z kluczowymi narzędziami promocyjnymi i sposobem opracowania planu mediów. Poznaj różnice pomiędzy tradycyjną reklamą, a jej wersją on-line i ukształtuj swój wizerunek w sieci.

Dowiedz się więcej...
Paweł Cengiel
SEO książka e-book

Jeśli prowadzisz e-commerce, to dzięki tej książce osiągniesz lepsze wyniki sprzedaży. Zawarta w niej wiedza pomoże Ci zrozumieć SEO. Dowiesz się, jak przyciągnąć ludzi na swoją stronę internetową za pomocą słów kluczowych i jak uczynić z algorytmów Google swoich sprzymierzeńców. Opanuj SEO i osiągnij swoje cele biznesowe!

Dowiedz się więcej...
Adrian Andrzejczyk
SEO książka e-book

Kogo nie ma w sieci, ten sam sobie ogranicza dochody, a za chwilę - kto wie, może sam się wyeliminuje z rynku? Odkryj tajniki SEO i schemat działania algorytmu Google, który jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Dowiedz się krok po kroku, jak odnieść sukces w świecie online i wskocz na pierwsze miejsca wyszukiwania!

Dowiedz się więcej...
Sławomir Czajkowski
SEO książka

Poznaj tajniki przyciągania użytkowników na swoją stronę internetową! Z tej książki dowiesz się jak skutecznie pozycjonować strony internetowe, w jaki sposób możesz na tym zarabiać oraz jak działa branża SEO w Polsce. Njalepsi specjaliści SEO w kraju dzielą się z Tobą swoją wiedzą na ponad 400 stronach.

Dowiedz się więcej...
Sebastian Hejnowski, Mirosław Bujko
Biznes książka e-book

Jeśli jesteś marketerem języka, który musi wypełnić zadania sprzedażowe, pozyskać wyborców, zmienić wizerunek czy kształtować w pożądany sposób opinię publiczną, to ta książka jest dla Ciebie! Pozyskasz wiedzę, jak łączyć język marketingowy z językiem stricte literackim, których złączenie może przynieść niesamowite efekty.

Dowiedz się więcej...
Eyal Nir, Hoover Ryan
Sprzedaż książka e-book

Wykorzystuj wiedze psychologów i zdobądź lojalność konsumentów, która zagwarantuje Ci przetrwanie na rynku! Z tą pozycją nauczysz się, jak docierać ze swoim produktem do klientów, tak by wyrobić w nich nawyki związane z Twoim produktem. Prześwietl mózgi konsumentów i podbij rynek ze swoją ofertą!

Dowiedz się więcej...
Reklama książka e-book

Na Facebooku i Instagramie możesz skutecznie wypromować markę i prowadzić efektywną sprzedaż, jeśli tylko znasz najlepsze praktyki. Poznasz je w tej pozycji! Ten uporządkowany poradnik pomoże Ci zrozumieć cały proces pracy nad kampanią reklamową na Facebooku, jak również wychwytywać ewentualne błędy.

Dowiedz się więcej...
Reklama książka e-book audio book

Odkryj potencjał reklamowy LinkedIn i docieraj z informacją o swoich produktach lub usługach do właścicieli firm i przedsiębiorstw. Dowiedz się, jak trafiać ze swoim przesłaniem do właściwych osób, jak realizować cele biznesowe i jak wygenerować nowe leady z panelem reklamowym LinkedIn. Nie czekaj i zacznij zarabiać na LinkedIn już teraz!

Dowiedz się więcej...
Anna Miotk
Social media książka e-book audio book

Social media mają swoją ciemną stronę: fake newsy, trolling, kryzysy PR. Jednak by odnieść sukces, nie możesz z nich zrezygnować. Ta książka pomoże Ci przetrwać w świecie mediów społecznościowych i wykorzystać je na swoją korzyść. Z jej pomocą stworzysz strategie marketingowe i osiągniesz zamierzone efekty. Nie czekaj - okiełznaj social media!

Dowiedz się więcej...
Marcin Osman, Kamila Kruk
Sprzedaż książka

Wznieś swój biznes na wyższy poziom i zdobądź lojalność klientów. W tej książce znajdziesz 100 pomysłów, narzędzi i strategii, aby w swoim biznesie sprzedawać więcej. Dowiesz się, jak postępować na każdym etapie nawiązywania relacji z klientem oraz zwiększysz swoje umiejętności sprzedaży w takich obszarach jak: internet, eventy i sprzedaż bezpośrednia.

Dowiedz się więcej...
Jarek Szczepański
Strategia marketingowa książka e-book

Chcesz zawojować świat? Pragniesz opanować sztukę marketingu? Teraz to możliwe dzięki tej książce! Pomoże Ci ona zrozumieć, na czym polega skuteczny brand marketing, czym jest marka i jakie są zależności między nią a rynkiem. Wskaże rolę innowacji w rozwoju brandu. Ułatwi skonstruowanie odpowiedniej strategii i portfela. Zrozum i opanuj sztukę marketingu i zdobywaj swoje cele!

Dowiedz się więcej...
Lidia Busak
Rozwój osobisty książka e-book audio book

Wystąpienia publiczne to ważny element prowadzenia biznesu. Autorka Szkoły mówców, opierając się na swoich doświadczeniach, nauczy Cię, jak myśleć i prezentować swoje idee inaczej niż inni. Dostaniesz mnóstwo wiedzy i ćwiczeń, które realnie wpłyną na Twój sposób prezentowania. Nie zwlekaj i podbij świat biznesu swoimi wystąpieniami!

Dowiedz się więcej...
Ewa Szczepaniak
Copywriting książka e-book audio book

Jeśli piszesz teksty, które mają podbić internet, w grę wchodzą dodatkowo wymagania Google i zwyczaje czytelników. Jak to wszystko pogodzić? Poznaj narzędzia, konstrukcje i strategie copywritingu i rozwiń swoje pisarskie umiejętności. Zdobądź wiedzę teoretyczną i praktyczną z pomocą umieszczonych w tej książce ćwiczeń, przykładów i wskazówek.

Dowiedz się więcej...
Jacek Kotarbiński
Strategia marketingowa książka e-book audio book

Świat biznesu i marketingu przeszedł rewolucję. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz zrozumieć nową rzeczywistość. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto oferuje jakąś wartość i chce zdobyć klientów. Przeczytaj tę pozycję, jeśli chcesz zrozumieć rynkologię i stworzyć strategię marketingową, która zawojuje nową rzeczywistością rynkową!

Dowiedz się więcej...
Strategia marketingowa książka e-book audio book

Sięgnij po wiedzę jednego z największych liderów marketingu — Setha Godina i przestań popełniać podstawowe marketingowe błędy. Ta książka nauczy Cię, jak nawiązywać relację z potencjalnymi klientami i obserwatorami Twoich social mediów. Spraw, by to, co robisz miało znaczenie i sprawdzało się na co dzień!

Dowiedz się więcej...
Marcin Żukowski
Social media książka e-book

Choć platformy społecznościowe nie ułatwiają przedsiębiorcom życia, to potrafią efektywnie rozwinąć biznes. Teraz i Ty możesz zrozumieć ten skomplikowany i zmienny świat social mediów. Zacznij się po nich swobodnie poruszać i wykorzystaj je z zyskiem dla siebie z pomocą tego poradnika!

Dowiedz się więcej...
Marcin Żukowski
Social media książka e-book audio book

Świat social mediów Cię przeraża? Wyniki wyszukiwania mówią o Tobie niewiele lub wcale? Pora to zmienić! Obecnośc w social media i poprawne kreowanie własnego wizerunku w sieci, to teraz podstawa sukcesu. Rozwiń swoją markę z pomocą "Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego".

Dowiedz się więcej...
Monika Czaplicka
Social media książka e-book

Ludzie w sieci to nie tylko słupki i wykresy, liczby i statystyki. To, co zadziała świetnie w jednym miejscu, nie musi działać w innym. Możemy starać się mówić uniwersalnie, ale w marketingu poprawną odpowiedzią na wiele pytań jest: to zależy. I ta książka pomoże Ci zrozumieć, od czego zależy Twój sukces w social mediach! Nie czekaj i uwiedź swoich klientów!

Dowiedz się więcej...
Biznes książka

Książka dla każdej kobiety, która chce rozwijać swoją markę online. Spraw, żeby media społecznościowe stały się źródłem Twoich sukcesów! Jeżeli jesteś gotowa na budowanie skutecznej komunikacji online dla swojej marki i nie chcesz tracić czasu na chaotyczne działania, poznaj cykl 7 kroków, które omawia autorka książki.

Dowiedz się więcej...
Content marketing książka e-book

Treści viralowe są jednymi z najefektywniejszych narzędzi marketingowych.. Z tej lektury dowiesz się jak tworzyć treści, które poniosą idee, produkty i rozwiązania, zdecydowanie dalej. Jest to interesujące, praktyczne i niezbędne źródło wiedzy dla marketingowców. Zacznij tworzyć treści, które przebiją się do konsumentów!

Dowiedz się więcej...
Joanna Wrycza-Bekier
Copywriting książka e-book audio book

Podbij świat webwritingu i twórz teksty blogowe jak profesjonalny autor! Ten poradnik przedstawi Ci świat copywritingu i da narzędzia potrzebne do dobrego wykonywania tego zawodu. Kochasz pisać i chcesz na tym zarabiać? Przeczytaj tę książkę i zamień pasję w pracę!

Dowiedz się więcej...
Budowanie marki książka e-book audio book

Z tą książką stworzysz przemyślaną markę, kóra przetrwa na rynku przez długi czas, zdobywając kolejnych konsumentów. Zgłębisz zagadnienia takie jak strategia komunikacji marki, identyfikacja wizualna, czy nowy marketing w oparciu o praktyczną, aktualną wiedzę gotową do wykorzystania w polskich realiach.

Dowiedz się więcej...
Marcin Cichocki
Copywriting książka e-book audio book

Przekonaj się, że słowo sprzedaje! Z tej książki dowiesz się, jak pisać skuteczne teksty, które pozwolą Ci zarobić. Odkryjesz odpowiedzi na pytania: jak przygotować się do pracy copywritera? Jak sprawnie poprawić warsztat pisarski? Jak skutecznie sprzedawać słowem w dobie marketingowego szumu? Pozyskaj profesjonalną wiedzę i zacznij żyć z pisania!

Dowiedz się więcej...
Rozwój osobisty książka e-book

To książka dla osób, które mają wszystko, aby drapieżnie zdobywać w życiu, to, co chcą, ale nadal z jakichś powodów tego nie robią. Dowiesz się czym jest pasja, motywacja, pewność siebie i wiele innych czynników przynoszących sukces. Autorzy pokażą Ci, jak odrzucić ograniczające Cię przekonania i dzięki temu efektywnie osiągać kolejne biznesowe i życiowe cele.

Dowiedz się więcej...
Strategia marketingowa książka e-book

Książka, wygodnie podzielona na kilka rozdziałów, pomoże Ci krok po kroku ułożyć lub usprawnić działania marketingowe. Skorzystaj z wiedzy dwóch praktyków, których kampanie wygenerowały łącznie ponad 200 000 000 złotych oraz pozyskały setki tysięcy leadów i odnieś własne marketingowe sukcesy!

Dowiedz się więcej...
Artur Roguski
Social media książka e-book

Social media to stały element naszego życia zawodowego i prywatnego. To potężne narzędzia kreowania trendów i opinii, których sposób działania każdy z nas powinien znać. Sięgnij po książkę Artura Roguskiego i dowiedz się, dlaczego korzystamy z mediów społecznościowych, co powoduje, że się od nich uzależniamy i czy możemy się przed tym bronić.

Dowiedz się więcej...

Brak wyników

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl


Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.