Szukaj
Widok nagrywania na Instagram Story osoby przy stole z jedzeniem

Instagram testuje publikacje Story u innego użytkownika

Instagram udostępnia testową wersję nowej funkcji, która pozwala na publikowanie własnego zdjęcia lub nagrania na Story innego użytkownika.

Aktualizacja ta została stworzona z myślą o współpracach i zapewne to w tej roli sprawdzi się najlepiej. Poza tym będzie też dostępna dla prywatnych użytkowników.

Wystarczy zrobić zdjęcie i wybrać nową opcję, widoczną wśród pozostałych metod publikacji Story. Stworzony materiał zostanie wysłany do wybranej osoby w formie wiadomości DM. Po jej zobaczeniu odbiorca może udostępnić zdjęcie/nagranie w swojej Relacji, ale nie będzie mógł w żaden sposób edytować otrzymanej treści. Nazwa profilu pierwotnego twórcy będzie dostępna dla wszystkich odbiorców. Co ważne jedynie osoba, która zdecydowała się opublikować materiał na swoim profilu, będzie mogła zobaczyć reakcje, wyświetlenia i odpowiedzi, tak jak w przypadku standardowego Story.

Na ten moment funkcja ta jest testowana wyłącznie z niewielką częścią użytkowników, dlatego nie wiadomo kiedy, i czy w ogóle, będzie dostępna dla wszystkich.

Zrzut ekranu przedstawiający
Źródło: socialmediatoday.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.