Szukaj
Nowa sekcja wydarzeń w Aspirate

Interesujesz się marketingiem? Tych wydarzeń nie możesz pominąć!

Konferencje, eventy i spotkania szkoleniowe to wspaniała okazja do poznania specjalistów z branży oraz zdobycia ogromnej dawki wiedzy.  Tego typu spotkania, oprócz ciekawych prelekcji i wystąpień ekspertów, owocują w okazje do nawiązania nowych znajomości oraz kontaktów, które w branży marketingowej są kluczem do wszystkich drzwi! W Aspirate jesteśmy świadomi, jak ciężko wyłonić wartościowe konferencje i eventy, dlatego mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie.

Zdjęcie z 14 edycji konferencji Internet Beta w Kielnarowej.
fot. Piotr Kordyś — Blue Cherry Studio

Kultowe konferencje, które na stałe wpisały się w branżowy kalendarz

Co roku odbywają się dziesiątki eventów, które kuszą obecnością specjalistów i ciekawą tematyką wystąpień. Nie sposób pojawić się na każdym… Lecz na jakiej podstawie wybrać te najbardziej wartościowe? Aspirate spieszy z pomocą! W naszej sekcji wydarzeń zgromadziliśmy najciekawsze eventy, które odbywają się cyklicznie. Przygotowane opisy konferencji pozwolą Ci zdecydować, na które wydarzenia chcesz się wybrać.

Jakie wydarzenia znajdziesz u nas?

Znajdziesz tam między innymi informacje na temat semKRK, czyli barcampu, organizowanego przez DevaGroup, którego motywem przewodnim jest marketing w wyszukiwarkach i analityka.

Jeśli interesuje Cię sprzedaż i szeroko pojęte zarządzanie zapraszamy do zapoznania się z Prosto o…marketingu i sprzedaży! – najnowszym wydarzeniem organizowanym przez  Agencję Marketingową Lizard. 

Jeśli interesujesz się marketingiem, na pewno słyszałeś o Internet Beta. Najwyższy czas dowiedzieć się więcej o genialnym podkarpackim wydarzeniu i zostać #człowiekiemBety. 

W naszym zestawieniu nie mogło również zabraknąć kultowej konferencji Infoshare. To wydarzenie to idealna okazja na zdobycie ogromnej dawki wiedzy marketingowej i technologicznej. 

Jesteśmy tam dla Was

Wspaniali ludzie, genialna atmosfera, porywające wystąpienia, masa przykładów z branży, historie oparte na doświadczeniu, liczne porady, triki i wskazówki. Brzmi ciekawie? Dla nas również!

Dlatego postanowiliśmy chwalić się obecnością na marketingowych wydarzeniach i zamieszczać relacje z nich, w naszej nowej sekcji artykułów. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie coś się dzieje i wiemy, co w marketingowej trawie piszczy. Z nami nie przegapisz żadnego eventu, konferencji czy szkolenia.  Ostatnio mieliśmy przyjemność gościć na konferencji InternetBeta, w Kielnarowej. Jeśli jesteś ciekaw, jak było, koniecznie sprawdź naszą relację z tego wydarzenia!

Już wkrótce w naszej bazie znajdzie się więcej wydarzeń!

Dlaczego warto być na bieżąco?

Branża marketingowa zmienia się niewiarygodnie szybko. By móc dostosować się do aktualnych wymagań i warunków warto regularnie odświeżać swoją wiedzę. Dzięki konferencjom, eventom, szkoleniom rozwijamy umiejętności i zyskujemy szersze spojrzenie na świat. W Aspirate wierzymy, że każda, nawet pozornie mało znacząca informacja, która poprawi coś w naszych działaniach, ma wpływ na nasz rozwój oraz doskonalenie umiejętności. Dlatego tworzymy dla Ciebie bazę najlepszych marketingowych wydarzeń!

Śledź naszą sekcję wydarzeń na bieżąco. Z nami nic Cię nie ominie!

Udostępnij:
Ewa Kędra
Ewa Kędra
Researcher. Odpowiedzialna za rozwój kategorii wiedza. Buduje wartościową bazę produktów godnych uwagi. Prywatnie absolwentka Logistyki, miłośniczka storytellingu, fanka reklam PPC.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.