ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów
semKRK - Deva Group

semKRK

Deva Group
Marketing Analityka SEO SEM

SemKRK to wyjątkowy barcamp o tematyce marketingu w wyszukiwarkach i analityki, organizowany przez krakowską agencję DevaGroup. Jego poprzednie edycje zgromadziły już ponad 6 tys. uczestników, którzy wysoko ocenili tak organizację, jak i dobór tematów oraz prelegentów. Cel, jaki przyświeca spotkaniom semKRK to edukacja w luźnej, barcampowej atmosferze.

O tym, jak wyjątkowym spotkaniem jest semKRK świadczy najlepiej ostania, 19 edycja, organizowana w formacie BIG, która pobiła wszelkie rekordy popularności. Ponad 600 uczestników, niesamowita atmosfera, a na scenie gwiazdy marketingu, m.in. Witold Wrodarczyk, Grzegorz Strzelec, Przemysław Modrzewski, Michał Barczyk, Natalia Paciorek , czy Łukasz Chwiszczuk. Tylko w semKRK#19 BIG wystąpiło 15 prelegentów.

We wszystkich edycjach scena semKRK gościła ich już ponad 130, a całą plejadę nazwisk znajdziecie w zakładce Hall of Fame na stronie semKRK. Krakowski barcamp to jednak nie tylko prelekcje, case study, networking. To również warsztaty SEO i SEM, czyli 7,5 godziny wiedzy od praktyków marketingu, podawanej w przyjaznej formule online. Mnóstwo ćwiczeń, porad i tipów od specjalistów oraz małe grupy warsztatowe, które pozwalają jeszcze lepiej zdobywać przydatną wiedzę i doświadczenie.