ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów
Prosto o... marketingu
i sprzedaży! - Agencja Marketingowa Lizard

Prosto o... marketingu i sprzedaży!

Agencja Marketingowa Lizard
Marketing

Prosto o marketingu i sprzedaży to konferencja, która odbywa się w przestrzeni on-line i otwiera tym samym kolejne działania w ramach dostarczania odbiorcom praktycznej wiedzy z zakresu marketingu, sprzedaży i zarządzania w różnych formach, od wydarzeń po publikacje, rozmowy z ekspertami oraz szkolenia i warsztaty.

Prosto o marketingu i sprzedaży to konkretna dawka praktycznej wiedzy, którą z powodzeniem można wykorzystać w codziennej pracy. To także prosty i zrozumiały przekaz, który daje doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy oraz szerszego spojrzenia na prowadzone już działania w firmie, projektach, zespołach. Jest to także wyjątkowa okazja na wysłuchanie ciekawych prelekcji oraz spotkanie się z innymi uczestnikami wywodzącymi się z mi.in. sprzedaży, marketingu, PR, zarządzania, start-upów czy nowych technologii.

Program wydarzenia został tak skonstruowany, aby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Wśród tytułów prezentacji znajdziemy zagadnienia dotyczące zarówno strategii sprzedażowej i marketingowej, sprawnej komunikacji, procesu sprzedaży, budowania wizerunku.