Szukaj
Osoba otrzymująca powiadomienie z twittera na smartfonie i smartwatchu

Przypomnienia o tweetach w fazie testów

Twitter zapowiada testy dwóch aktualizacji. Jedną z nich są przypomnienia o tweetach, drugą – możliwość zobaczenia liczby odbiorców, którzy dodali wpis do swoich zakładek.

Pierwsza z nich umożliwiłaby użytkownikom ustawienie powiadomienia, przypominającego o konkretnym wpisie na platformie. W ustawieniach można będzie wybrać czas, który ma minąć, zanim zostanie wysłane przypomnienie. Może być to za np. za 12 godzin lub za miesiąc.

Celem tej funkcji jest ułatwienie bycia na bieżąco z ważnymi dla danego użytkownika tematami. Przypomnienia mają być bodźcem do powrotu do konkretnego wątku. Mogą okazać się przydatne również w przypadku przewidywań dotyczących przyszłych wydarzeń.

Oprócz tego Twitter planuje umożliwić użytkownikom sprawdzenie, ile osób dodało do zakładek konkretnego tweeta. Liczba ta miałaby być widoczna tuż obok polubień wpisu. Pomysł ten może okazać się przydatnym wskaźnikiem popularności postu.

Zrzut ekranu przedstawiający funkcję przypomnienia o tweetach
Źródło: socialmediatoday.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.