Szukaj
Osoba korzystająca z aplikacji X na telefonie

X testuje subskrypcję Not a bot

X (Twitter) rozpoczął testy nowej subskrypcji o nazwie Not a bot, obowiązującej nowych użytkowników aplikacji.

Nowe zasady weszły w życie 17 października i na ten moment dotyczą osób zamieszkałych w Nowej Zelandii i na Filipinach. Chcąc dołączyć do aplikacji, mieszkańcy tych dwóch krajów będą musieli zweryfikować swój numer telefonu. Oprócz tego dostęp do wszystkich funkcji serwisu będzie możliwy jedynie za opłatą w wysokości 1USD rocznie. Darmowa wersja X będzie ograniczona jedynie do odczytywania treści i obserwowania innych użytkowników. Osoby, które nie wniosą opłaty, nie będą mogły publikować własnych wpisów, cytować innych, odpowiadać na tweety ani lajkować ich.

Twórcy X tłumaczą, że program Not a bot ma chronić platformę i jej użytkowników przed spamem i botami. Przedstawiciele serwisu podkreślają, że nowe zasady nie wpłyną na zarejestrowane już konta. Na ten moment nie wiadomo, czy program zostanie rozszerzony na inne regiony. O wszelkich zmianach w tej kwestii będziemy informować na bieżąco w naszym serwisie.

Zrzut ekranu ogłoszenia platformy X  o wprowadzeniu programu not a robot
Źródło: help.twitter.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.