Szukaj
Logo aplikacji X na białym tle

X umożliwia transmisje wideo w Pokojach

Elon Musk ujawnił, że już wkrótce na X pojawi się aktualizacja, która ma umożliwić prowadzenie w Pokojach transmisji wideo na żywo.

Do tej pory Pokoje były przeznaczone do rozmów na żywo, ale ograniczono je wyłącznie do wersji audio. Okazuje się jednak, że twórcy platformy pracują nad udoskonaleniem transmisji poprzez dodanie do niej obrazu. Wygląda na to, że od teraz będzie można wybierać pomiędzy samym dźwiękiem a dodaniem do niego wideo. Uczestnicy czatu mogą w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć udostępnianie obrazu.

Aktualizacja ta może spotkać się z niezadowoleniem użytkowników, którzy często ukrywają swoją prawdziwą tożsamość pod różnymi pseudonimami. Mimo to dla zdecydowanej większości nowa funkcja okaże się dobrą wiadomością – w końcu na pozostałych platformach od dawna istnieje możliwość prowadzenia tego typu transmisji live.

Nowa funkcja prawdopodobnie zostanie udostępniona jeszcze przed końcem roku.

Zrzut ekranu z zapowiedzią wideo w Pokojach w aplikacji X
Źródło: twitter.com/MarioNawfal
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.