Szukaj
Osoba trzymająca w dłoniach telefon z grafiką przedstawiającą subskrypcje YouTube nad ekranem

Darmowe subskrypcje premium od twórców YouTube

W związku z trwającym okresem świątecznym YouTube umożliwia niektórym twórcom podarowanie 10 osobom darmowego dostępu do subskrypcji premium swojego kanału.

Od teraz dwa razy w ciągu każdego miesiąca właściciel kanału może wybrać po pięciu swoich widzów, którzy zyskają darmowy miesięczny dostęp do ekskluzywnych treści i funkcji. Darmowe członkostwo można rozdawać podczas transmisji na żywo lub premier. Wystarczy wejść w ikonę $, dostępną na czacie, a następnie wybrać odpowiednią opcję.

Które konta mogą rozdawać takie prezenty? Przede wszystkim takie, które korzystają z usługi wspierania kanału. Dodatkowym warunkiem jest koszt subskrypcji poniżej 5 USD miesięcznie.

W ten sposób YouTube chce zachęcić użytkowników do wspierania swoich ulubionych twórców, pokazując im, co mogą zyskać w zamian. Dodatkowo możliwość otrzymania takiego podarunku może być sporą motywacją do zwiększenia aktywności swoich odbiorców.

Zrzut ekranu przedstawiający ogłoszenie YouTube, rozdającego subskrypcje premium wybranych kanałów
Źródło: support.google.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.