Szukaj
Grupa osób, robiących sobie zdjęcie.

Ograniczona widoczność Relacji na Instagramie

Na Instagramie pojawią się dwie nowe funkcje, w tym jedna ograniczająca widoczność publikowanych Relacji.

Do tej pory, dodawane Insta Stories mogły być widoczne dla wszystkich lub tylko dla bliskich znajomych. Najnowsza aktualizacja dodaje trzecią możliwość, która sprawi, że Relacje zobaczą tylko ci obserwatorzy, których również obserwujesz. Taka sama zasada obowiązuje w przypadku wyświetlania My Story na Snapchacie. Dzięki temu udostępniane treści widzą tylko znajomi, co ma zwiększyć bezpieczeństwo i prywatność korzystania z Instagrama.

Drugą nowością jest możliwość zadawania twórcom pytań, przy użyciu funkcji AMA (ang. ask me anything). Funkcja ta wyświetli się w formie szarego napisu ze znakiem zapytania, pod biografią profilu. Jej celem jest dodanie użytkownikom kolejnej możliwości kontaktu z ulubionymi twórcami i wspólne tworzenie zgranej społeczności.

Na ten moment nie podano szczegółowych informacji o żadnej z aktualizacji. Wiadomo jednak, że ograniczona widoczność Relacji ma pojawić się na Instagramie już wkrótce. O wszystkich nowościach w obydwu kwestiach będziemy informować na bieżąco w naszym serwisie.

Zrzut ekranu funkcji, ograniczającej widoczność Relacji.
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.