Szukaj
Nowe opcje sortowania treści w Społecznościach na Twitterze

Nowe opcje sortowania treści w Społecznościach na Twitterze

Twitter wprowadza nowy algorytm związany ze Społecznościami. Od teraz treści przeglądane przez użytkowników w Społecznościach będą bardziej dobrane do ich zainteresowań.

Użytkownik będzie mógł wejść w zakładkę Dla Ciebie w obrębie wybranej Społeczności, do której należy i dzięki temu wyświetlą mu się treści bazujące na wcześniejszym zaangażowaniu. Natomiast kliknięcie w zakładkę Najnowsze spowoduje wyświetlenie najnowszych wpisów w Społeczności. Dodatkowo użytkownik będzie w stanie zmieniać ustawienia dotyczące wyświetlania wpisów w obrębie Społeczności w każdej chwili.

Działania te mają służyć zwiększeniu zaangażowania w opcje, jakie dają Społeczności oraz ich popularności. Dodatkowo jest to krok w stronę personalizację treści wyświetlanych użytkownikom na Twitterze.

Udostępnij:
Natalia Bobik
Natalia Bobik
Redaktor naczelna. Koordynuje prace nad serwisem i buduje rozpoznawalność serwisu. Prywatnie studentka na kierunku zarządzanie projektami, miłośniczka psów i niespełniony lekarz.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.