ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów
Telefon z logo Rolek na Instagramie na ekranie, trzymany w rękach na tle pokoj

Edycja Rolek na Instagramie będzie łatwiejsza

Meta zapowiada kilka przydatnych funkcji, które sprawią, że edycja Rolek na Instagramie będzie bardziej przystępna.

Pierwsze z nowych narzędzi umożliwi rozdzielenie jednego nagrania na dwa osobne, edytowalne klipy. Już niedługo twórcy będą mogli również zamienić jeden film na inny, bez konieczności ponownego dostosowywania jego długości, kolejności i muzyki. Wszystkie ustawienia, dotyczące poprzedniego elementu, zostaną zachowane. Oprócz tego Instagram umożliwi dokładniejsza dostosowanie prędkości odtwarzania wideo, za pomocą suwaka.

Aktualnie edycja Rolek na Instagramie jest dosyć mocno ograniczona, a większość użytkowników korzysta z bardziej zaawansowanych, zewnętrznych aplikacji do tworzenia Reels. Twórcy platformy chcą to zmienić, dlatego zapowiadają wdrożenie tych dodatkowych narzędzi na całym świecie tak szybko, jak to możliwe.

Zrzut ekranu pokazujący nowe narzędzia do edycji Rolek na Instagramie
Źródło: socialmediatoday.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl


Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.