Szukaj
Osoba siedząca na kanapie, trzymająca między rękami logo YouTube

Karta społeczności YouTube dostępna dla wszystkich

YouTube ogłosił, że już wkrótce karta społeczności będzie dostępna dla wszystkich twórców, bez dotychczasowych ograniczeń.

Jak dotąd możliwość publikowania postów w kanale YouTube była zarezerwowania jedynie dla użytkowników, których konta subskrybuje co najmniej 500 osób. W odpowiedzi na liczne prośby mniejszych twórców platforma zdecydowała o rozszerzeniu tej funkcji na wszystkie konta z dostępem do zaawansowanych funkcji.

Karta społeczności umożliwia publikowanie w YouTube treści takich jak ankiety, zdjęcia i quizy. Oprócz tego twórcy mogą dodawać różnorodne naklejki i filtry do swoich postów. Jest to prosty i skuteczny sposób na nawiązywanie kontaktu ze swoimi widzami i tworzenie wspólnej społeczności.

Trzy zrzuty ekranu przedstawiające sposób publikowania treści w karcie społeczności serwisu YouTube
Źródło: support.google.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.