Szukaj
Osoba trzymająca telefon z ekranem logowanie do platformy Facebook na tle laptopa

Facebook ulepsza profesjonalny pulpit nawigacyjny

Facebook ulepsza swój profesjonalny pulpit nawigacyjny, dodając do niego kilka nowych porad i przewodników.

Meta chce pomóc twórcom w maksymalizowaniu wydajności, w czym mają pomóc dodatkowe kursy i metody analizy. W nowym pulpicie można znaleźć kilka modułów edukacyjnych, dotyczących np. tworzenia skutecznych Rolek i zarabiania na treściach. Dodatkową zachętą do nauki ma być możliwość śledzenia postępów i zdobywania odznak osiągnięć.

Ulepszony pulpit nawigacyjny zawiera również zakładkę Rekomendacje z listą problemów konta, które wykrył Facebook. Dotyczy to wszelkich kwestii, które mogą ograniczać zasięgi strony. Wypunktowanie tych problemów ma ułatwić radzenie sobie z nimi, a tym samym przełożyć się na zwiększenie zasięgów konta.

Oprócz tego, wraz z końcem miesiąca na Facebooku mają pojawić się dodatkowe statystyki postów, dotyczące zasięgu i zaangażowania.

Zrzut ekranu telefony przedstawiający pulpit nawigacyjny platformy Facebook z nowym modułami edukacyjnymi.
Źródło: facebook.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.