Szukaj
Telefon z logo TikToka na tle laptopa.

TikTok wprowadza nowy system oceny treści

TikTok stworzył nowy system, który ma ułatwić zrozumienie sposobu oceny treści publikowanych na platformie.

Dzięki nowej aktualizacji, twórcy dostaną jasną ocenę każdego z opublikowanych dotychczas filmów. System wskaże te nagrania, które w jakiś sposób mogą naruszać zasady aplikacji, a tym samym nie są rekomendowane odbiorcom. Ich rozwiązanie spowoduje, że zasięgi filmu nie będą dłużej ucinane.

Podobną aktualizację stworzył jakiś czas temu Instagram, o czym pisaliśmy tutaj: https://aspirate.pl/social-media/instagram-wskazuje-posty-lamiace-zasady/.

W przypadku, gdy dane konto przekroczy maksymalną dozwoloną liczbę ostrzeżeń w ciągu 90 dni, zostanie zablokowane. To samo stanie się, gdy nagranie złamie którąś z fundamentalnych zasad platformy. Natomiast jeśli twórca opublikuje film, mimo zawartych w nim naruszeń, nagranie zostanie usunięte, a konto użytkownika zawieszone.

TikTok twierdzi, że nowy system oceny będzie sporym ułatwieniem dla twórców, których treści mogły być blokowane, z nieznanych im przyczyn. Funkcja ta jest już dostępna dla wybranych użytkowników w zakładce Centrum bezpieczeństwa aplikacji.

Zrzut ekranu nowego sustemu oceny na  TikToku
Źródło: digitalinformationworld.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.