Szukaj
Grupa osób planująca pracę przy kalendarzu

TikTok udostępnia kalendarz z planem treści na nowy rok

TikTok opublikował noworoczny kalendarz z rozpisanym planem publikacji sezonowych i tematycznych treści, dopasowanych do każdego miesiąca.

Planer zawiera najważniejsze daty, święta i wydarzenia, z którymi mogą być związane publikowane materiały. Znajdziemy tu nie tylko takie oczywistości jak np. Walentynki, ale też np. rozpoczęcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Oprócz tego autorzy kalendarza zawarli w nim wskazówki na temat funkcji i narzędzi, ułatwiających planowanie i tworzenie nowych treści.

Dodatkowo TikTok opracował szablon planera, który można pobrać i uzupełnić według własnych wizji. Jest tam miejsce na indywidualne cele, pomysły, narzędzie i deadline’y.

Kalendarz z planerem treści jest dostępny na oficjalnej stornie platformy TikTok – tutaj. Przed pobraniem konieczne jest podanie informacji, umożliwiających weryfikację firmy, takich jak adres email, numer telefonu oraz oficjalna strona internetowa.

Zrzut ekranu przedstawiający kalendarz treści na czerwiec w aplikacji TikTok
Źródło: socialmediatoday.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.