Szukaj
Osoba, trzymająca telefon z logo LinkedIn

Podgląd biuletynów innych użytkowników w LinkedIn

LinkedIn wprowadza nową aktualizację, pozwalającą na podgląd biuletynów, które subskrybują inni użytkownicy.

Aktualizacja ta wejdzie w życie 11 lutego. Od tego dnia każdy użytkownik, wchodzący na Twój profil, zobaczy listę wszystkich biuletynów, które aktualnie subskrybujesz. Informacje te są ogólnodostępne i nie da się ich w żaden sposób ukryć.

Według twórców LinkedIn podgląd biuletynów różnych osób umożliwi użytkownikom bycie na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z branży. Funkcja ta ma ułatwić odkrywanie trendów i ważnych tematów w różnorodnych obszarach zawodowych.

Inspirowanie się treściami, które systematycznie obserwują znani liderzy z branży, rzeczywiście wydaje się ciekawym sposobem na poszerzanie swojej wiedzy. Jedyny problem pojawia się w momencie, gdy ktoś woli zachować tego typu informacje dla siebie.

Zrzut ekranu informujący o podglądzie biuletynów w LinkedIn
Źródło: twitter.com/MattNavarra
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.