Szukaj
Osoba trzymająca telefon z logo LinkedIn

Naruszanie treści w LinkedIn będzie pod kontrolą AI

LinkedIn opracował nowy system AI, wykrywający treści, które mogą stanowić naruszenie zasad platformy.

Nowe narzędzie ma na celu optymalizację pracy moderatorów, wykrywających wszelkie naruszenia. Twórcy serwisu twierdzą, że zmiana ta znaczenie poprawi bezpieczeństwo użytkowników. Połączenie sztucznej inteligencji i pracowników pozwoli na wyeliminowanie błędów robotów, a jednocześnie znacznie uprości i przyspieszy zadania pracowników.

Jak to działa? Początkowo system filtruje wszystkie treści, które mogą stanowić naruszenie, a następnie kategoryzuje je według priorytetu. Jako pierwsze będą brane pod uwagę wszelkie elementy, które najprawdopodobniej łamią zasady serwisu. Następnie po sprawdzeniu ich przez moderatorów zostaną usunięte. W ten sposób wszelkie zagrażające treści znikną z platformy tak szybko, jak to możliwe.

Zrzut ekranu przedstawiający jak działa filtrowanie treści w LinkedIn
Źródło: socialmediatoday.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.