ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów
OpenAI tworzy płatny ChatGPT

OpenAI tworzy płatny ChatGPT

OpenAI chce wykorzystać popularność, jaką zyskał ChatGPT, tworząc jego profesjonalny, płatny odpoweidnik.

Nic dziwnego, że ChatGPT okazał się prawdziwą rewolucją w świecie Internetu. Darmowe narzędzie oparte na sztucznej inteligencji w zawrotnym tempie generuje dobrej jakości teksty na dowolne tematy. Przez to szybko zyskało popularność wśród użytkowników, wykorzystujących je również do celów marketingowych.

Twórcy narzędzia chcą skorzystać z jego popularności, tworząc płatny, profesjonalny ChatGPT. Jak się jednak okazuje, nie będzie to tania usługa. Za tworzenie lepszych tekstów, w jeszcze krótszym czasie, przyjdzie zapłacić 42 dolary miesięcznie. Oprócz tego, subskrybenci wersji premium jako pierwsi otrzymają dostęp do najnowszych aktualizacji narzędzia. Co ważne, dostęp do narzędzia nie będzie zależny od liczby osób, które w danym momencie z niego korzystają.

Używanie sztucznej inteligencji w celach zarobkowych budzi sporo kontrowersji. Jak się jednak okazuje, Google nie zamierza w żaden sposób karać marketerów, korzystających z tego typu narzędzi na swoich witrynach. Oznacza to, że wiele osób z branży marketingowej może zdecydować się na tak wysoką opłatę, w zamian za szybkie wygenerowanie niezbędnych tekstów.

Zrzut ekranu przedstawiający płatny ChatGPT
Źródło: digitalinformationworld.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Powiązane wpisy

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl


Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.