Szukaj
Telefon z ekranem logowanie do LinkedIn trzymany w dłoni, na tle marmuru

LinkedIn Coach w trakcie testów

LinkedIn pracuje nad nowym narzędziem Coach, które ma ułatwić użytkownikom zapoznanie się z wszystkimi funkcjami platformy.

LinkedIn Coach podpowie jak ulepszyć swój profil, aplikować o pracę z większą skutecznością oraz znaleźć w serwisie więcej przydatnych treści. W skrócie narzędzie ma być pewnego rodzaju szkoleniem efektywnego korzystania ze wszystkich zasobów aplikacji.

Docelowo Coach ma także odpowiadać na różnorodne pytania użytkowników. Aktualnie wśród dostępnych przykładów znajdują się wyłącznie kwestie dotyczące polityki i działania Microsoft, jednak lista tematów ma być znacznie poszerzona.

Choć ta aktualizacja nie wydaje się szczególnie zagrażająca, spora część badaczy aplikacji uważa ostatnie eksperymenty LinkedIn ze sztuczną inteligencją za kontrowersyjne i zbędne.

Szczegóły na temat działania Coacha nie są znane, ale o wszelkich aktualizacjach w tej kwestii będziemy informować na bieżąco w naszym serwisie.

Infografika na temat działania narzędzia LinkedIn Coach
Źródło: twitter.com/nima_owji
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.