Szukaj
Osoba trzymająca w dłoni telefon na tle logo Meta

Threads dodaje kanał Obserwowani

Meta zaktualizowało aplikację Threads, dodając funkcję, na którą wszyscy czekali – kanał Obserwowani.

Karta sama w sobie nie jest niczym innowacyjnym. To po prostu kanał, zawierający wpisy wyłącznie tych osób, które obserwuje dany użytkownik. Ta prosta funkcja znacznie ułatwia przeglądanie serwisu, polepszając doświadczenie użytkownika. Co ważne wszystkie posty są uporządkowane w kolejności chronologicznej.

Nowa aplikacja od Mety wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem, a jej twórcy sprawnie odpowiadają na potrzeby użytkowników. To przez ich liczne prośby w Threads pojawił się kanał obserwowani, który był zapowiadany już w pierwszym tygodniu działania aplikacji.

Niestety Threads budzi spore wątpliwości w kwestii ochrony danych osobowych. Wygląda na to, że dane wrażliwe użytkowników mogły być wykorzystywane w nieodpowiedni sposób. Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego aplikacja wciąż nie jest dostępna w Unii Europejskiej, co udaremnia próby zastąpienia Twittera ( a właściwie X) przez Threads.

Infografika ze sposobami wykorzystywania danych osobowych przez aplikację Threads
Źródło: digitalinformationworld.com

Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.