Szukaj
Ikony z aplikacji Instagram otaczające telefon trzymany w dłoniach

Instagram wprowadza naklejki dla twórców do Polski

Instagram rozszerzył na nowe regiony kolejną formę zarobku dla twórców – naklejki, będące podarunkami od obserwatorów. Od teraz funkcja jest dostępna również w Polsce.

Nowa forma monetyzacji treści będzie dostępna In-Stream pod postami. Każda z wysłanych przez odbiorców naklejek zostanie zamieniona na realne pieniądze dla twórcy. Taka forma zarobku jest dostępna wyłącznie dla kont profesjonalnych, które obserwuje przynajmniej 5000 użytkowników. Koncern Meta stworzył świąteczną edycję naklejek, co ma przyczynić się do wzrostu zainteresowania nimi, a w efekcie zwiększenia przychodów twórców i zaangażowania ich odbiorców.

Oprócz Tego Meta wdraża program o nazwie Holiday Bonus, w ramach którego nagrodzi twórców, których treści opublikowane w okresie świątecznym zbiorą najwięcej wyświetleń.

Zrzut ekranu przedstawiający naklejki dla twórców w aplikacji Instagram
Źródło: socialmediatoday.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.