Szukaj
Logo aplikacji Instagram na tle komputera

Instagram dodaje nowe wersje robocze i statystyki Rolek

Instagram opublikował ostatnio kilka ciekawych nowości – są to m.in. zaktualizowane wersje robocze treści. Przyjrzyjmy się wszystkim nowym funkcjom.

Jedną z bardziej widocznych zmian są nowe statystyki Rolek. Od teraz Instagram wyodrębnia liczbę powtórnych odtworzeń nagrania, dodając je do pozostałych wyświetleń. W rezultacie statystyki obejrzeń mogą znacznie wzrosnąć z dnia na dzień.

Sporym ułatwieniem w pracy zdecydowanie będą zaktualizowane wersje robocze. Już niedługo każdą z zapisanych tam treści będzie można swobodnie przeglądać, podpisywać, a nawet planować z wyprzedzeniem.

Oprócz tego dużo ulepszeń pojawiło się w Rolkach. Nowe filtry, czcionki i style tekstu mają ułatwić tworzenie treści ciekawszych wizualnie. Meta testuje również możliwość dodawania do Stories plików Clip Hub, czyli GIFów z dźwiękiem, co umożliwi publikowanie popularnych memów jako części swojej Relacji.

Zrzut ekranu przedstawiający nowe funkcje Rolek w aplikacji Instagram
Źródło: socialmediatoday.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.