Szukaj
Playlisty makretingowe na Aspirate

Zrób porządki w swoich podcastach z Aspirate

Podcasty podbiły świat marketingu i biznesu. Nauka przez słuchanie stała się jedną i najwygodniejszych form – możesz uczyć się sprzątając, gotując, jadąc do pracy. Podcasty oszczędzają Twój czas! Co jednak zrobić, gdy podcastów jest tak wiele, a czasu tak mało na ich uporządkowanie? W Aspirate znaleźliśmy na to sposób – sprawdź nasz profil na Spotify.

Kobieta słuchająca podcastu na Spotify

Tematyczne listy podcastów

Podcastów, które poruszają tematykę z zakresu marketingu i biznesu jest coraz więcej. Nie ma w tym nic dziwnego, jest to w końcu jeden z najefektywniejszych i najprzyjemniejszych sposobów zdobywania wiedzy. To podcasty oszczędzają czas, dając możliwość robienia kilku rzeczy naraz – w końcu przy tej formie nauki, chłoniesz wiedzę, słuchając. 

Na naszej liście podcastów każde słuchowisko posiada specjalne oznaczenie wskazujące na to, jaką dawkę wiedzy możesz otrzymać przy słuchaniu odcinków z danej serii.

Kategorie podcastów marketingowych:


Spotify na prowadzeniu

Spotify to platforma, która cieszy się ogromną sławą. Mało kto nie ma tej aplikacji zainstalowanej w telefonie lub na komputerze. Około 365 milionów użytkowników korzysta ze Spotify w ciągu miesiąca, a ponad 100 milionów osób robi to codziennie. W Polsce aplikacja ta zyskała około 10 milionów użytkowników, stając się tym samym najpopularniejszą platformą muzyczną i podcastową w kraju! 

Jest to więc doskonałe miejsce na rozrywkę, ale i na samodoskonalenie się. Liderzy marketingu i biznesu zauważyli to i wykorzystują popularną platformę do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest to więc doskonała okazja dla Ciebie, by miejsce typowo rozrywkowe wykorzystać do rozwoju siebie i swojego biznesu.

Posprzątamy za Ciebie

Podcasty mają służyć Ci w efektywnym zdobywaniu wiedzy z równoczesnym zaoszczędzeniem czasu. Jednak uporządkowanie licznych podcastów o różnorodnej tematyce może być czasochłonne – nauka w bałaganie nie jest efektywna. Nie chcemy, by ta forma nauki straciła swój czar, dlatego Aspirate stworzyło tematyczne playlisty na Spotify. Już teraz możesz wejść na nasz profil, odnaleźć tematykę, która Cię interesuje, wybrać podcast, a następnie doskonalić siebie i swój biznes bez marnowania cennego czasu.

Bądź na bieżąco z naszymi treściami i zdobywaj cenną wiedzę!

Udostępnij:
Dominika Czyż
Dominika Czyż
Studentka filologii angielskiej i pasjonatka słów. Dominika odpowiada za treści, które czytasz w serwisie Aspirate.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.