Szukaj
Praktyka czyni mistrza - kursy marketingowe w Aspirate

Praktyka czyni mistrza – polecane kursy marketingowe

Jedną z możliwości wkroczenia na nową ścieżkę kariery jest udział w kursach, konferencjach i seminariach. Są to też doskonałe miejsca dla tych, którzy już działają w branży, ale chcą udoskonalić siebie i/lub swój biznes. Kursy od zawsze cieszyły się dużą popularnością, a w czasach działalności online, przybrały nową twarz i zyskały okazję, by dotrzeć do większej liczby osób.

Kursy marketingowe w Aspirate

Lista kursów marketingowych i biznesowych

W Aspirate zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne potrafią być kursy i w jak skuteczny sposób mogą przekazywać wiedzę, a czasem też ją testować. Nie bez powodu tak wielu liderów marketingu tworzy własne kursy i pakiety edukacyjne – wiedzą oni z doświadczenia, że taka forma przyswajania i trenowania wiedzy jest efektywna.

W naszej bazie znajdziesz kursy zarówno online, jak i te stacjonarne. Co więcej, w bazie udostępniamy wyłącznie aktualne kursy, dzięki czemu będziesz na bieżąco z możliwościami pozyskiwania wiedzy i trenowania.

Już teraz możesz znaleźć na naszej stronie takie kursy jak:

“Kurs Google Ads Online”

Kurs przygotowany przez jednego z liderów marketingu, Karola Dziedzica. To tutaj możesz zdobyć wiedzę na temat Google Ads i opanować narzędzia przy nich wykorzystywane.

Kurs “Instagram Marketing”

Kurs prowadzony przez Justynę Mudło, zarówno w wersji online, jak i stacjonarnej. To właśnie w tym kursie możesz zdobyć wiedzę o prężnie rozwijającej się platformie społecznościowej – Instagramie – i nauczyć się ją podbijać.

Kurs “Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie”

Ten kurs został stworzony przez Artura Jabłońskiego i jest prowadzony w formie online. To tutaj możesz poznać zasady, które rządzą reklamowym światem Facebooka i Instagrama i dowiedzieć się, jak najskuteczniej dotrzeć do potencjalnych klientów.

Alternatywa dla szkoły i studiów

To, co wyróżnia kursy na tle innych możliwości zdobywania wiedzy, to ich forma znana ze szkół lub studiów. Na kursach możesz zdobyć wiedzę, jakiej potrzebujesz w danym momencie, bez zbędnego bagażu w formie niepotrzebnych, nadprogramowych informacji.

Co więcej, udział w kursach i szkoleniach bardzo często kończy się otrzymaniem certyfikatu bądź dokumentu potwierdzającego zdobycie wiedzy. Jest to więc podobne do uczęszczana na konkretne, interesujące zajęcia na studiach, które kończą się jakąś formą potwierdzenia umiejętności.

Kursy (zwłaszcza te, odbywające się w formie stacjonarnej) to też świetna okazja, by poznać ludzi o takich samych zainteresowaniach, jak Ty. Nie tylko możesz zdobywać potrzebną wiedzę, ale też kontakty, które być może zaowocują w przyszłości biznesową współpracą.

Stawiaj na ciągły rozwój z Aspirate

Udział w kursach to nieustanny rozwój, który jest niezwykle ważny w marketingowej i biznesowej branży, która stale się zmienia. Dzięki na bieżąco aktualizowanej liście kursów w Aspirate, możesz znaleźć to, czego na ten moment potrzebujesz i skorzystać z doświadczenia liderów marketingu i biznesu.

Bądź na bieżąco z naszymi treściami i zdobywaj cenną wiedzę!

Udostępnij:
Dominika Czyż
Dominika Czyż
Studentka filologii angielskiej i pasjonatka słów. Dominika odpowiada za treści, które czytasz w serwisie Aspirate.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.