Szukaj
Prelegenci konferencji Mobile Trends for Experts 2023

Niecodzienne spojrzenie na codzienne problemy – podsumowanie Mobile Trends 2023

Czego wielkie korporacje mogą nauczyć się od niewielkiego sklepu z garniturami? Czy cegła okaże się pomocna w przypadku opóźnionego pociągu? Jak osiągnąć nieosiągalny efekt WOW? Odpowiedź na te oraz wiele innych, intrygujących pytań poznaliśmy podczas tegorocznej edycji Mobile Trends. Zapraszamy na krótkie podsumowanie Mobile Trends for Experts 2023, a jednocześnie zapowiedź kolejnego wydarzenia!

Jednym słowem? Wow! Co za ludzie, co za klimat, co za wydarzenie! Każdemu, kto przyczynił się do organizacji Mobile Trends, należą się ogromne gratulacje. Wystarczyły dwa dni, 19 i 20 października, aby nagle wdrażanie nowych projektów, tworzenie aplikacji, zarządzanie zespołem i praca z AI przestały być takie straszne. Ale do rzeczy – co sprawiło, że konferencja była tak udana?

Merytoryka przede wszystkim

Po pierwsze – niesamowita dawka wiedzy w przystępnej formie. Dwudniowe wydarzenie było poświęcone pięciu obszarom: AI ,Management, Commerce, Marketing, Fintech oraz Inspirations. Prelegenci przygotowali łącznie 50 wystąpień, przedstawianych na 3 scenach jednocześnie. Dzięki temu każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie (a na tych, którzy nie mogli się zdecydować na tylko jedną tematykę czekały nagrania z konferencji).

Same wystąpienia nie miały nic wspólnego z nudnymi slajdami i monologami, z którymi kojarzą się typowe szkolenia i prelekcje. Każda z prezentacji była skoncentrowana na maksymalnej użyteczności w praktyce. Nie było tam miejsca na bezsensowne statystyki, niepotrzebne teorie, czy nudne przechwalanie się osiągnięciami. Każdy z mówców starał się przekazać widowni rzeczy, które miały realny wpływ na rozwój firm z różnych obszarów. W ten sposób poznaliśmy mnóstwo nowych narzędzi, ćwiczeń i strategii, które możemy wykorzystać we własnych biznesach. A to wszystko w parze z rozwiązaniami problemów, pojawiających się po drodze. Gotowe rozwiązania z dowodami na ich niezwykłą skuteczność, czego chcieć więcej?

Co dalej?

Już 21-22 marca, w Krakowie, Escola organizuje kolejną edycję wydarzenia! Tym razem na scenie zagoszczą m.in. prof. Aleksandra Przegalińska, Paulina Walkowiak, czy dr Maciej Kawacki.

Marcowe wydarzenie będzie połączone z galą Mobile Trends Awards, czyli rozdaniem nagród firmom tworzącym innowacyjne projekty oparte na mobilnych technologiach. Nominacja do tak prestiżowego konkursu, w którym oceniającymi są doświadczeni eksperci, z pewnością przełoży się na rozwój firmy, dlatego warto już dziś zgłosić swój projekt. Wszelkie informacje, formularze zgłoszeniowe, a także bilety można znaleźć na stornie 2024.mobiletrends.pl.

Przepełnieni inspiracjami i zaznajomieni z najnowszymi trendami z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną edycję. A więc – już teraz mówimy to z całą pewnością – do zobaczenia w 2024!

Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.