Szukaj
Logo konferencji Mobile Trends for Experts

Mobile Trends for Experts, czyli dla każdego coś nowego

Ponad 63% – to właśnie taka część wyszukiwań w Google odbywa się na urządzeniach mobilnych. Smartfony stały się nieodłącznym elementem życia większości osób, dlatego obok tematu mobile nie można przejść obojętnie. Jak wykorzystać to w swojej branży? Wszystkiego dowiesz się podczas konferencji Mobile Trends for Experts, już 19 i 20 października w Warszawie (i online!).

Mobile Trends to konferencja, która na stałe zapisała się w kalendarzu każdego, komu zależy na ciągłym rozwoju, świadczeniu jak najlepszych usług, no i rzecz jasna na sukcesie. Wydarzenie odbywa się cyklicznie, nieprzerwanie od 2012 roku, z każdą edycją przyciągając coraz to większe grono słuchaczy. Zresztą sami mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym evencie, więc wiemy, o czym mówimy!

Kto powinien wziąć udział w wydarzeniu?

Każdy, kogo działania obejmują urządzenia mobilne, a tym bardziej ci, którzy jeszcze się tym tematem nie zajęli. Mobile Trends to prawdziwa gratka dla wszystkich pasjonatów z działów marketingu, e-commerce, tworzenia, projektowania, rozwoju i promocji aplikacji, ale nie tylko. Wydarzenie jest poświęcone nowym technologiom, projektowaniu aplikacji, designowi, UX, UI, m-commerce, trendom oraz marketingowi w branży mobile, zatem każdy znajdzie coś dla siebie! Dodatkowym tematem tegorocznej edycji jest szybko rozwijająca się i zyskująca ogromną popularność sztuczna inteligencja. Szeroki wybór tematyki pozwoli na dopasowanie wystąpień do swoich potrzeb i zainteresowań, co zadowoli nawet najbardziej wymagających uczestników.

Zdjęcie z ubiegłorocznej edycji Mobile Trends for Experts przedstawiające prelegentów na scenie

Co zobaczymy podczas Mobile Trends?

Podczas trwającego dwa dni wydarzenia eksperci swoich branż wygłoszą aż 50 prelekcji na 3 różnych scenach. Prelegenci omówią nadchodzące trendy, których nie można pominąć, podzielą się cennymi radami i wskażą najczęściej popełnianie błędy. W programie m.in. case study na temat AI, różnice pokoleniowe w IT i e-commerce, wpływ mobile na zmiany nawyków zakupów e-commerce, podstawy neuromarketingu i cenne wskazówki na temat tworzenia aplikacji. Szczegółowa (i bardzo obszerna) agenda znajduje się na oficjalnej stronie konferencji. Oczywiście oprócz prelekcji i paneli dyskusyjnych w programie znajdzie się również miejsce na kilka przerw i klimatyczną, wieczorną imprezę networkingową.

Co, gdzie, kiedy?

Konferencja Mobile Trends for Experts odbędzie się w dniach 19-20 października w Warszawie, w Airport Hotel Okęcie. Nie będziesz w stanie dojechać na miejsce? Bez obaw! Całe wydarzenie można oglądać online, a same nagrania będą dostępne jeszcze na długo po zakończeniu wydarzenia. Bilety są dostępne na stornie mobiletrends.pl. Uwaga! Tylko do 25 września dostaniecie je w promocyjnej cenie. Nie ma na co czekać!

Organizatorem wydarzenia jest firma Escola, zajmująca się tworzeniem oprogramowania IT i realizacją projektów mobilnych oraz webowych.

Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.