Szukaj
Telefon z logo YouTube na tle komputera

YouTube wprowadza funkcję Go Live Together

W ostatnim czasie YouTube wprowadził kilka ciekawych aktualizacji, m.in. opcję o nazwie Go Live Together.

Funkcja ta umożliwia prowadzenie transmisji na żywo na platformie w dwie osoby. Jak z niej skorzystać? Wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej YouTube i wybrać opcję Utwórz.

Osoba inicjująca live zostanie oznaczona jako gospodarz spotkania. Zapraszany gość dostanie powiadomienie za pośrednictwem wiadomości e-mail lub SMS. Przed rozpoczęciem transmisji, prowadzący będą mieli dostęp do podglądu wideo i testu audio. Jedynym wymaganiem YouTube do korzystania z Go Live Together jest posiadanie przynajmniej 50 subskrybentów przez gospodarza spotkania.

Platforma wprowadza również drobne zmiany w układzie kanałów. Od teraz pasek nawigacyjny ze wszystkimi zakładkami wyświetli się poniżej informacji o kanale, dzięki czemu będą one dostępne podczas przeszukiwania wszystkich treści. YouTube stworzył również oddzielną zakładkę dla Shorts, aby ułatwić znalezienie ich wśród standardowych filmów.

Powyższe aktualizacje pojawiły się już u niektórych użytkowników i niedługo powinny być ogólnodostępne.

Zrzut ekranu zaproszenia do dołączenia do Go Live Together
Źródło: digitalinformationworld.com

Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.