ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów
Telefon z logo Twittera trzymany w ręce

Usunięcie niechcianych wzmianek na Twitterze

Twitter wprowadza nową funkcję o nazwie Unmentioning, która pozwoli użytkownikom usunąć oznaczenie swojego profilu z konwersacji. Umożliwi to wycofanie się z rozmów, z którymi nie chcą być kojarzeni lub które już ich nie interesują.

Unmentioning usuwa link do Twojego profilu na Twitterze z oryginalnego Tweeta i wszystkich odpowiedzi. Dzięki temu, ludzie nie mogą ponownie oznaczyć Cię w rozmowie, w której skorzystałeś z tej funkcji usunięcia wzmianki. Dodatkowo, zatrzymuje to wszelkie dalsze powiadomienia z rozmowy, w której zostało się oznaczonym.

Aby skorzystać z tej funkcji, należy w menu w górnym rogu Tweeta wybrać opcję Opuść tę rozmowę. Po potwierdzeniu decyzji, wszystkie tagi dotyczące Twojego konta zostaną usunięte.

Nowa funkcja jest już dostępna dla wszystkich, na każdym urządzeniu. Dzięki niej, użytkownicy będą mieli większy komfort korzystania z Twittera.

Zrzut ekranu Tweeta z oznaczeniem użytkownika
Źródło: searchenginejournal.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl


Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.