ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów
Logo TikToka na kolorowym tle

TikTok udostępnia filmy instruktażowe dla makreterów

TikTok po raz kolejny chce ułatwić prowadzenie działań marketingowych w aplikacji. W tym celu udostępnia filmy instruktażowe, odpowiadające na podstawowe problemy reklamodawców.

Seria krótkich materiałów wideo jest skierowana do marek, które dopiero zaczynają swoją działalność na TikToku. Znajdziemy w nich odpowiedzi na pytania jak założyć konto, tworzyć klipy oraz skonfigurować menedżera reklam. Treść zawarta w filmach jest przedstawiona w prosty i zrozumiały sposób. Audiodeskrypcja dołączona do każdego z materiałów pomaga osobom, które mają problem ze zrozumieniem języka angielskiego.

Filmy instruktażowe TikToka są dostępne na oficjalnej stornie platformy. Mimo że zawierają głównie podstawowe informacje na temat działania aplikacji, można w nich znaleźć kilka przydatnych, nieoczywistych wskazówek.

Zapoznanie się z udostępnionymi materiałami z pewnością nie wystarczy do stworzenia skutecznych kampanii reklamowych, ale wydaje się dobrym miejscem ma rozpoczęcie działań marki na TikToku.

Kadr z filmu instruktażowego TikToka
Źródło: tiktok.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.