Szukaj
Zmiany przydatne dla twórców na Instagramie

Opcja Twoja kolej w stories na Instagramie

Kontynuacja serii nowych funkcji na Instagramie!

Najnowsza opcja, to możliwość tworzenia „łączonych” stories, która przez wiele osób jest porównywana do łańcuszków internetowych. Po zrobieniu zdjęcia lub nagraniu video wystarczy kliknąć w naklejki i wybrać opcję „Twoja kolej”. W tym miejscu należy wpisać zachętę, np.: „Pokaż Twoją ulubioną książkę marketingową” i udostępnić relację. Dzięki temu każda osoba, która kliknie w naklejkę będzie mogła utworzyć materiał w odpowiedzi na Twoją relację. Będzie on widoczny zarówno dla Twoich obserwatorów jak i obserwatorów osoby, która stworzyła relację. W jaki sposób? Opcja ta kolekcjonuje odpowiedzi do danego story, tworząc „łańcuszek”.

Czemu może służyć ta funkcja? Zdecydowanie może wpłynąć na poszerzenie zasięgów. Wystarczy, że dołączysz za pomocą naklejki do relacji jakiegoś użytkownika, a wszyscy jego obserwatorzy mogą zobaczyć Twoje story. Dodatkowo jest to świetna opcja do promowania produktów, zachęcając użytkowników do zrobienia zdjęcia np.: z Twoją książką, lub w trakcie szkolenia prowadzonego przez Ciebie!

Udostępnij:
Natalia Bobik
Natalia Bobik
Redaktor naczelna. Koordynuje prace nad serwisem i buduje rozpoznawalność serwisu. Prywatnie studentka na kierunku zarządzanie projektami, miłośniczka psów i niespełniony lekarz.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.