Szukaj
Osoby w garniturach trzymające w dłoniach okrągłe logo LinkedIn

Możliwy spadek liczby obserwujących w LinkedIn

LinkedIn wprowadza spore zmiany, dotyczące ograniczonych i nieużywanych kont, co może spowodować spadek liczby obserwujących wielu kont.

Jeszcze w tym tygodniu wszelkie ograniczone i nieaktywne konta mają zniknąć z list kontaktów i obserwatorów widocznych w profilach. Dotyczy to kont, które zostały tymczasowo dezaktywowane lub mogły w jakiś sposób naruszyć zasady platformy.

Celem tej zmiany jest zwiększenie autentyczności profilów i zaangażowania użytkowników oraz lepszy dostęp do większej liczby informacji. Takie aktualizacje listy obserwatorów i kontaktów docelowo mają być przeprowadzane regularnie.

LinkedIn zapewnia, że wskazane konta powrócą na te listy, jak tylko zostaną aktywowane, a więc spadek liczby obserwujących może być tymczasowy i odwracalny.

Komunikat zapowiadający możliwy spadek liczby obserwujących w LinkedIn
Źródło: digitalinformationworld.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.