ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów
Telefon z logo Rolek, trzymany w dłoni

Meta dodaje nowe funkcje do Rolek na Facebooku

Meta wciąż próbuje zachęcić użytkowników do publikowania większej liczby Rolek na Facebooku, dodając coraz to nowe funkcje.

Tym razem koncern oferuje dłuższy czas trwania filmów, nowe szablony oraz integrację wspomnień. Meta zwiększyła dotychczasowy maksymalny czas trwania rolek z 60 do 90 sekund.

Od teraz użytkownicy będą mogli publikować swoje wspomnienia w formie Reels za pomocą jednego przycisku. Brzmi to jak przydatna funkcja, biorąc pod uwagę liczbę osób, która wciąż udostępnia tego typu treści.

Ostatnią aktualizacją są nowe szablony Reelsów i automatyczne dopasowanie muzyki do tworzonego klipu, co jest sporym ułatwieniem całego procesu. Te dwie ostatnie funkcje wydają się najbardziej przydatne i zachęcające do tworzenia Rolek na Facebooku.

Zrzut ekranu, pokazujący nowe funkcje Rolek na Facebooku
Źródło: socialmediatoday.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.