Szukaj
Tablet wyświetlający blog, trzymany w dłoniach, na tle biurka

Sztuczna inteligencja stworzy blog w WordPressie

W ciągu kilku dni w WordPressie ma pojawić się sztuczna inteligencja, samodzielnie generująca całe wpisy i strony bloga.

Narzędzie, o którym mowa to Jetpack AI Assistant. Po integracji z edytorem, w prawej części ekranu pojawi się nowy interfejs, pozwalający generować różnorodne treści przy pomocy AI.

Wśród możliwości sztucznej inteligencji znajdują się funkcje takie jak tworzenie szczegółowych stron, tabel i list, dostosowanych do wymagań użytkowników. Jedną z podstawowych możliwości jest korekta błędów ortograficznych i stylistycznych w tekście użytkownika.

Oprócz tego narzędzie generuje własne teksty, które wedle potrzeby, mogą być np. formalne, zabawne lub wzbudzające współczucie. Dobranie odpowiednich tytułów i streszczeń również nie stanowi problemu dla Jetpack AI. Dodatkowo narzędzie umożliwia tłumaczenie tekstu, obsługując aż 12 języków.

Darmowa, eksperymentalna sztuczna inteligencja może być już dostępna w WordPressie dla wybranych użytkowników.

Zrzut ekranu przedstawiający przycisk, dzięki któremu sztuczna inteligencja stworzy blog w WordPressie
Źródło: jetpack.com
Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.