Szukaj
Baza polskich liderów marketingu w Aspirate

Poznaj polskich liderów marketingu i zainspiruj się ludźmi sukcesu

Marketing jest branżą, w której sukces osiągnęła niezliczona liczba osób, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Coraz szersze grono interesuje się możliwościami, jakie na rynku pracy dają agencje reklamowe. Jednak aby wkroczyć w świat marketingu, dobrze jest znać osoby, które w branży czują się, jak ryba w wodzie. To ich doświadczenie może nam pomóc w jak najlepszym wykorzystaniu marketingowych predyspozycji.

Makreter pracujący przy laptopie.

Lista polskich liderów marketingu

Nikt nie zna polskiego podwórka tak, jak polscy marketerzy i biznesmeni, którzy zdobyli na nim doświadczenie. To właśnie takich ludzi odszukujemy i zbieramy w jednym miejscu w serwisie Aspirate. Od copywritingu, przez Google Analytics, po przedsiębiorcze sukcesy; w naszej bazie każdy znajdzie wartościowego lidera.

Obecnie bazę Aspirate tworzy 20 liderów, wśród których znaleźli się:

Artur Jabłoński

Właściciel agencji marketingowej digitalk, którego działalność w branży marketingu rozciąga się na takie specjalności jak: e-marketing, reklama, social media, copywriting, content marketing i Facebook Ads. Jego wiedza i doświadczenie może pomóc Ci rozwinąć marketingowe skrzydła.

Agata Koman-Więch

Współwłaścicielka agencji reklamowej KAMAN. To specjalistka, która zbudowała swoją markę osobistą od podstaw i osiągnęła marketingowy sukces. Z jej pomocą możesz nauczyć się więcej na temat videomarketingu, content marketingu oraz social mediów, ze szczególnym uwzględnieniem Instagrama.

Bartłomiej Popiel

Bartek to człowiek biznesu, który osiągnął sukces ze swoim blogiem o tematyce przedsiębiorczości LiczySieWynik.pl. Jest specjalistą z zakresu biznesu online i sprzedaży. Wraz z jego pomocą, będziesz mógł zamienić swoje pomysły w dochodowe działania biznesowe.

Już wkrótce w naszej bazie znajdzie się więcej polskich liderów marketingu!

Cenna inspiracja i motywacja

Dlaczego powinieneś poznać polskich liderów marketingu? Powodów może być kilka. Jednak najważniejszymi i najbardziej uniwersalnymi są: inspiracja i motywacja. Ludzie, którzy odnieśli sukces w branży, w której i Ty chcesz osiągnąć szczyty, mogą Cię odpowiednio nakierować i zmotywować do dalszej pracy. Ich doświadczenie i wiedza oraz opowieści o trudach, które udało im się przezwyciężyć, pokażą Ci, że mimo wszystko warto walczyć o sukces.

A jeśli nie masz jeszcze biznesowego planu na siebie, to właśnie Ci ludzie mogą zainspirować Cię do odkrywania nowych możliwości. Być może kryje się w Tobie pomysł, który wyjdzie na światło dzienne, dzięki poznaniu historii kariery Bartka Popiela?

Wiedza zza oceanu w Twoich rękach

Marketing amerykański różni się od polskiego, o czym często zapominamy. To, co sprawdziło się za oceanem, niekoniecznie sprawdzi się u nas… lub wręcz przeciwnie! Możesz poznać know-how specjalistów zza granicy i zmodyfikować go tak, by przyjął się na rynku polskim. A gdy zrobisz to jako pierwszy, można spokojnie powiedzieć, że odniesiesz sukces!

W Aspirate zdajemy sobie z tego sprawę i właśnie dlatego w naszej bazie, obok polskich liderów, już wkrótce znajdziesz informacje o najlepszych marketach i przedsiębiorcach z USA, między którymi znajdą się Brian Dean czy Gary Vaynerchuk.

Bądź na bieżąco z naszymi treściami i zdobywaj cenną wiedzę!

Udostępnij:
Dominika Czyż
Dominika Czyż
Studentka filologii angielskiej i pasjonatka słów. Dominika odpowiada za treści, które czytasz w serwisie Aspirate.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.