ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów
panel dyskusyjny podczas konferencji Mobile Trends for Experts

Mobile Trends for Experts 2023: sprawdź, jak technologia zmienia marketing

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza polska konferencja poświęcona technologii mobile – Mobile Trends for Experts. Zarezerwuj swój czas 19 i 20 października, aby posłuchać ekspertów i poznać najnowsze trendy. Naprawdę nie może Cię tam zabraknąć!

Technologie mobilne i sztuczna inteligencja to aktualnie najgorętsze tematy w marketingu – nie bez powodu to te kwestie przewodzą tegorocznej edycji konferencji. Ale to tylko niektóre z wielu obszarów, które omówią prelegenci. Poza tym Mobile Trends for Experts to nie tylko przydatna wiedza i bezcenne wskazówki, ale również mnóstwo cennych kontaktów biznesowych oraz nowych znajomości. Tak więc jest to wydarzenie dla wszystkich pasjonatów technologii i osób, pracujących w marketingu. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w branży, organizator – firma Escola, przygotował coś specjalnie dla Ciebie.

Plan pierwszego dnia konferencji Mobile Trends for Experts 2023

Agenda

Podczas wydarzenia usłyszymy aż 50 prelekcji, poruszających jeden z 6 bloków tematycznych: AI ,Management, Commerce, Marketing, Fintech oraz Inspirations. Na scenie poświęconej marketingowi wystąpią:

  • Janek Sikora (Plente) z prelekcją: Social Selling
  • Anna Prończuk-Omiotek (ANNA PRO) z prelekcją: Jak praktycznie wykorzystać AI w marketingu i sprzedaży?
  • Paweł Galiński (WebTalk) z prelekcją: Czy agencje reklamowe są Ci jeszcze do czegoś potrzebne w świecie kampanii generowanych przez AI?
  • Mike Korba (User.com) z prelekcją: Dlaczego nie potrzebujesz aplikacji mobilnej aby uruchomić swój mobilny program lojalnościowy. Czyli o możliwościach pushy i walletów słów kilka.
  • Marcin Stopa i Gabi Lupa (Neuroinsight Lab by SeeWidely) z prelekcją: Jak mózg kupuje, to marketer świętuje. Jak nauromarketing odkrywa podświadome drivery, emocje i pragnienia konsumentów.
  • Joanna Burdek (Brand Useful) z prelekcją: Jak tworzyć kciukoodporne treści dla cyfrowych zombie?
  • Łukasz Matyński (Media Choice) z prelekcją: Od Third do First Screen: ewolucja reklamy mobilnej i jej rosnąca rola w budowaniu świadomości marki.
  • Sebastian Iwanowski (InnoMate) z prelekcją: Gdzie kończy się digital? Potencjał Rozszerzonej Rzeczywistości (AR) w działaniach offline.
  • Wojciech Grzegorzyca (Gameset (LTTM)) z prelekcją: Ponad 3 miliardy graczy mobilnych – jak do nich dotrzeć?

Szczegóły wydarzenia

Tegoroczna edycja Mobile Trends for Experts odbędzie się w dniach 19-20 października w warszawskim Airport Hotel Okęcie. Ostatnie bilety można kupić na oficjalnej stronie wydarzenia 2023.mobiletrends.pl. Dołącz do wyjątkowej społeczności, dzielącej się wiedzą i doświadczeniami. Przygotuj się na dwa dni pełne wrażeń, merytoryki, networkingu i bezcennych kontaktów biznesowych. Będzie się działo! Do zobaczenia w Warszawie!

Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Powiązane wpisy

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.