Szukaj
Konferencja e-wolucja - logo

Konferencja E-wolucja, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o sprzedaży za granicę

Prowadzisz sklep internetowy i chcesz rozpocząć sprzedaż za granicę? Zapamiętaj termin 15 września! To właśnie wtedy we Wrocławiu odbędzie się konferencja E-wolucja, czyli kompendium wiedzy o zagranicznym e-commerce w formie prelekcji, networkingu i indywidualnych konsultacji z ekspertami.

Szósta edycja E-wolucji zbliża się wielkimi krokami! Po raz kolejny czołowe nazwiska branży e-commerce spotkają się we wrocławskiej Concordii Design na Wyspie Słodowej, aby omówić najnowsze trendy, strategie oraz narzędzia, które pomogą rozwijać sklepy internetowe na międzynarodowych rynkach. Nieważne czy twoja przygoda ze sprzedażą zagraniczną już trwa, czy dopiero się zacznie – tu na pewno dowiesz się czegoś nowego!

Co będzie się działo?

W tegorocznym programie znajduje się aż 10 półgodzinnych prelekcji, prowadzonych przez specjalistów branży e-commerce. Oprócz tego przerwy kawowe i na lunch, networking i oczywiście afterparty. Zaczynamy o 9.00!

Jakie tematy poruszą prelegenci? Wszystkie, które są niezbędne do wejścia na zagraniczny rynek. Posłuchamy m.in. o checkliście zagranicznego e-commercu, niezawodnych strategiach SEO czy sposobach na wyróżnienie i ochronę marki na Amazonie. W skrócie: duża dawka praktycznej wiedzy od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Dlaczego warto?

Czymś, co wyróżnia E-ewolucję na tle innych konferencji, jest możliwość przeprowadzenia indywidulanych konsultacji z wybranymi prelegentami. Damian Kuczyński, Tomasz Połeć, Michał Toczyński oraz Anna Jelonek podzielą się cennymi radami z każdym, kto chce podbić zagraniczny rynek. Spotkanie ma na celu indywidualną analizę sprzedaży oraz omówienia planów rozwojowych, które realnie wpłyną na rozwój Twojej firmy. Uwaga, liczba miejsc mocno ograniczona!

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie e-wolucja.pl. Tam też znajduje się szczegółowa agenda, pełna lista prelegentów oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Widzimy się 15 września we Wrocławiu!

Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.