ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów

I love marketing & technology – wydarzenie, którego nie można przegapić!

Już wkrótce, bo w dniach 23-27 października w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się największa polska konferencja poświęcona marketingowi i AI, czyli XVI edycja I ❤ marketing & technology. Uczestnicy poznają najnowsze narzędzia, trendy, strategie i innowacje z branży, a wszystko to w maksymalnie przystępnej formie. To będzie 5 dni pełne wrażeń!

Co w programie?

Każdy z 5 dni konferencji będzie się skupiał na jednym z tematów:

  • I ❤ ads & analytics
  • I ❤ social media
  • I ❤ marketing
  • I ❤ marketing (international)
  • I ❤ AI (international)

W tym roku po raz pierwszy konferencja będzie wydarzeniem międzynarodowym. Podczas dwóch ostatnich dni eventu prezentacje poprowadzą zagraniczni prelegenci. Bez obaw! Organizatorzy zadbali o symultaniczne tłumaczenie wystąpień, tak aby każdy mógł skorzystać z bezcennych wskazówek profesjonalistów.

Podczas całej konferencji zostanie wygłoszonych łącznie 60 prelekcji prowadzonych przez wybitnych ekspertów, praktyków i innowatorów. Dodatkowo po każdych 3 prezentacjach odbędzie się wspólny panel dyskusyjny, podczas którego mówcy odpowiedzą na pytania publiczności. Oprócz tego znajdzie się również czas na networking z przedstawicielami agencji marketingowych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz największych korporacji. Tak, tak, afterparty też będzie!

Co wyróżnia konferencję?

I ❤ marketing & technology to prawdopodobnie jedyna konferencja na świecie, która jest w pełni zgrywalizowana. Co to oznacza w praktyce? Wszyscy prelegenci będą rywalizować o uwagę i głosy uczestników. Oceny publiczności zadecydują o najlepszym wystąpieniu i wynagrodzeniu mówców. Ponadto każda prelekcja może trwać maksymalnie 18 minut. Obydwa te czynniki sprawiają, że prelegenci muszą naprawdę się postarać, aby przekazać najważniejszą wiedzę bez zbędnych dodatków, ale w przystępny i ciekawy sposób. Dzięki temu uczestnicy zyskują skondensowaną dawkę merytoryki i cennych porad, bez szansy na nudę.

Bilety, agenda, lista prelegentów oraz wszystkie pozostałe informacje znajdziecie na oficjalnej stornie konferencji. Organizatorzy przygotowali dla uczestników kilka pakietów – wejściówki można kupić na jeden lub kilka dni, a także na całe wydarzenie. Koniecznie sprawdźcie, co jeszcze czeka uczestników I ❤ marketing & technology, bo z pewnością nie jedno Was zaskoczy!

Uwaga! Tylko przez kilka kolejnych dni bilety dostaniecie w niższych cenach, zatem nie ma na co czekać!

Udostępnij:
Katarzyna Ząbczyk
Katarzyna Ząbczyk
Redaktor. Autorka nowinek, która codziennie wyszukuje i publikuje najświeższe wiadomości ze świata marketingu. Prywatnie pasjonatka i studentka psychologii, miłośniczka książek.

Powiązane wpisy

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.