ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów
Nowe statystyki trendów w Creator Studio

Nowe statystyki trendów w Creator Studio

Facebook chce zapewnić lepszy wgląd w treści w Creator Studio, wprowadzając nowy element „Centrum inspiracji ”, który wyróżnia popularne treści i hashtagi w kategoriach powiązanych ze stroną firmy.

Po prawej stronie ekranu będą się znajdować nowe statystyki, z popularnymi hashtagami i filmami z ostatnich 24 godzin, opublikowanymi przez strony podobne do Twojej. W Centrum Inspiracji pojawią się dodatkowe filtry, które umożliwią sprawdzenie popularnych treści z całego Facebooka, w tym kategorię strony, typ treści, region i inne.
Ta funkcja może się okazać niezwykle przydatna w ocenie, na co reagują użytkownicy Facebooka i jakie osoby z Twojego rynku docelowego angażują się w aplikację.

Centrum zawiera również wgląd w popularne hashtagi w wybranym przedziale czasowym, co może dodatkowo pomóc w korzystaniu z popularnych dyskusji.

Udostępnij:
Natalia Bobik
Natalia Bobik
Redaktor naczelna. Koordynuje prace nad serwisem i buduje rozpoznawalność serwisu. Prywatnie studentka na kierunku zarządzanie projektami, miłośniczka psów i niespełniony lekarz.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl


Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.