ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów

Prosto o marketingu i sprzedaży — Marketingowy Meetup w Warszawie

Prosto o marketingu i sprzedaży zaprasza na kolejne wydarzenie marketingowe — tym razem do Warszawskiego klubu Hard Rock Cafe.

Debata i Meetup Prosto o marketingu i sprzedaży

Networking kluczem do rozwoju

Wydarzenie wyjątkowe w swojej formie, złożone będzie z dwóch oficjalnych części: panelu dyskusyjnego — debaty z udziałem publiczności oraz networkingu.

Na debacie poruszony zostanie temat, w jaki sposób skutecznie integrować działania marketingowe ze sprzedażowymi oraz łączyć kompetencje w tych obszarach. Porozmawiamy również o tym, w jaki sposób komunikować się z otoczeniem, żeby zwiększyć sprzedaż, wzmacniać wizerunek i oraz budować lojalność klientów wobec marki. Efektem debaty ma być odpowiedź na pytanie, czy z motywacja jest potrzebna dla poprawy efektywności działań.

W Prosto o marketingu i sprzedaży stawiamy na networking, więc oprócz części przeznaczonej na nawiązywanie nowych kontaktów publiczność może liczyć na czynny udział w prowadzonej debacie. Podzielcie się swoim zdaniem!

Kogo spotkamy w Hard Rock Cafe?

Agenda Wydarzenia

  • 18:30 – 20:00 – debata
  • 20:00 – 21:00 – networking w niepowtarzalnym, unikatowym wydaniu i artystycznej przestrzeni

Skład ekspertów

Judyta Kowalczyk — strateg, menedżer i projektant marek. Ekspert ds. marketingu ze specjalizacją w psychologii brandingu i reklamy. CEO agencji wizerunku i reklamy iClouders, autor praktycznej książki „10 przykazań skutecznej marki” oraz trener.

Dariusz Jaszcz — trener biznesu i sprzedaży, ekspert w obszarze zarządzania i organizacji wydarzeń firmowych oraz gier szkoleniowych.

Konrad Dębkowski — ekspert motywowania pracowników, budowania efektywnych zespołów. Autor książki „Motywacja Pracowników w Praktyce”, konsultant biznesowy, trener. Specjalizuje się w sprzedaży B2B, budowaniu kultury organizacyjnej oraz Learning & Development.

Jarosław Pudełek — trener i konsultant, menedżer z ponad 18-letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą oraz budowania efektywnych zespołów. Autor książki pt. „Zostań Mistrzem Sprzedaży Telefonicznej”.

Na wszystkich uczestników czekają również nagrody do wygrania oraz inne wartościowe i praktyczne niespodzianki.

Bilety kupić można na stronie: prostoomarketingu.pl

Do każdego biletu dodajemy: 30 złotych do wykorzystania na barze oraz niespodzianki — bonusy Prosto.

Zastanawiasz się nad udziałem? Sprawdź relację video z poprzedniego wydarzenia Prosto o marketingu i sprzedaży, które odbyło się w najstarszym kinie na Śląsku — kinie Roma w Zabrzu.

Do zobaczenia!

Udostępnij:
Natalia Bobik
Natalia Bobik
Redaktor naczelna. Koordynuje prace nad serwisem i buduje rozpoznawalność serwisu. Prywatnie studentka na kierunku zarządzanie projektami, miłośniczka psów i niespełniony lekarz.

Powiązane wpisy

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.