Szukaj
Obrazek przedstawia choinki za oknem w świątecznym klimacie.

Wszystkiego Aspirate’owego

Drodzy Czytelnicy, dzisiaj nie będzie samouczków, poradników, ciekawostek ze świata marketingu internetowego, newsów, odkryć, relacji z wydarzeń, nowego lidera w naszym spisie, podcastu czy poleconej książki. Chwyćcie do ręki ciepłą herbatę, kawę, usiądźcie przy kominku lub odpalcie ten wirtualny – na YouTube. Weźcie głęboki oddech, rozłóżcie się wygodnie w fotelu lub na kanapie, nakryjcie się kocykiem. Zatrzymajmy się. Są Święta i nadchodzi Nowy Rok 2023 – pełen niespodzianek, wyzwań, rozwoju i nowości. 

Obrazek przedstawia ozdoby choinkowe.

Stare odchodzi, nowe przychodzi

Dla nas rok 2022 był fantastyczną przygodą, pełną wzbogacających doświadczeń, wiedzy i inspiracji. Poznaliśmy przeciekawych ludzi i byliśmy w genialnych miejscach, o których możecie przeczytać w naszej sekcji wydarzeń.  Konferencje, warsztaty, kursy, spotkania biznesowe, coachingowe, szkolenia dla Was i wiele, wiele więcej. 

Tworząc Aspirate’owe podsumowanie, kręci nam się łezka w oku. Aspirate zostało stworzone przez ludzi z pasją, ale gdyby nie Wy – drodzy Czytelnicy, nasza praca nie miałaby żadnego sensu. Nakręceni do dalszego działania, nie możemy się doczekać przyszłego roku, bo wiemy, że przyniesie on jeszcze więcej szans i możliwości, które na pewno wykorzystamy. 

Dostarczanie Wam codziennych newsów to nasza pasja, praca i wielka miłość. Odczytywanie wiadomości, na naszej skrzynce mailowej, Facebooku czy Instagramie, z podziękowaniami, uwagami, a nawet nieodkrytymi jeszcze przez nas newsami sprawia, że nasze Aspirate’owe serce rośnie. Dzięki temu wiemy, że serwis jest ważny i znaczący nie tylko dla nas, ale i dla Was – drodzy Czytelnicy. Dziękujemy!

Wszystkiego, co najlepsze

Z okazji Świąt i Nowego Roku my – całe Aspirate’owe grono pasjonatów digital marketingu, chcielibyśmy Wam – drodzy Czytelnicy, złożyć najszczersze życzenia. Pamiętajcie, aby dbać o siebie i swoich bliskich. Nie zapominajcie, aby czerpać z tego życia to, co najlepsze. Pamiętajcie, że Wasza pasja zaniesie Was wysoko, a zyski finansowe to tylko przyjemny skutek uboczny Waszych działań.  Wiedzcie, że wszystko przed Wami i nie istnieją rzeczy nieosiągalne – wystarczą czas i chęci. Życzymy Wam wysokich wskaźników konwersji, olbrzymiej klikalności, wysokiego ROAS, miliona wyświetleń, potężnych zysków i budowania rozwijających się firm znanych na całym świecie. Życzymy Wam wielkiego progresu, który będziecie obserwować z miesiąca na miesiąc i który to przerośnie Wasze oczekiwania. Życzymy Wam samych pierwszych miejsc w wynikach wyszukiwania i żeby żaden Wasz newsletter nie wpadł nigdy do spamu! Życzymy Wam postów z milionem reakcji i udostępnień i żadnych opuszczonych koszyków…Oraz wszystkiego tego, czego sami sobie życzycie!

Tak jak lubicie

Życzymy Wam również, abyście spędzili ten czas rodzinnie, w gronie przyjaciół lub po prostu najbliższych. Nie zapomnijcie o zwierzakach – tych w domu, ale również tych, które marzną w schroniskach przez wszystkich opuszczone i zapomniane. Życzymy Wam spełnienia wszystkich marzeń, tych biznesowych i również tych prywatnych. W święta napełnijcie brzuszki pysznymi smakołykami, a w sylwestra, niech bąbelki – te z alkoholem lub bez, uderzą Wam do głowy! Przypomnijcie sobie, ile rzeczy osiągnęliście i pomyślcie ile jeszcze przed Wami. Odpocznijcie, nabierzcie siły i energii na kolejny rok, pełen sukcesów i nowości. Jeśli coś Wam nie wyszło – nie poddawajcie się, bo jak mawia  Bernard Baruch „Sztuka życia polega mniej na eliminowaniu naszych problemów, a bardziej na rozwijaniu się dzięki nim”. Czas, upór i zaangażowanie zawsze przynoszą plony. My to wiemy i chcemy, abyście Wy również o tym pamiętali. Nie zapomnijcie o prezentach dla bliskich, które wcale nie muszą być materialne. Czasami najwartościowszy podarunek to dobre słowo, gest lub po prostu obecność. 

Świąteczne wideo

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli nic o marketingu i reklamie. Kilka lat temu Allegro wypuściło fantastyczny cykl przedświątecznych reklam, których efekt przerósł wszelkie oczekiwania twórców. Reklamy zostały wyświetlone i udostępnione miliony razy, ponieważ nie tylko promują platformę, ale i chwytają za serce. O standardach i trikach w reklamie wideo innym razem, a już teraz wprawmy się w ten świąteczny klimat. 

Zapraszamy do oglądania, a później do… kuchni! Składniki na sałatkę jarzynową przecież same się nie pokroją! Do następnego!

Redakcja Aspirate 

Udostępnij:
Ewa Kędra
Ewa Kędra
Researcher. Odpowiedzialna za rozwój kategorii wiedza. Buduje wartościową bazę produktów godnych uwagi. Prywatnie absolwentka Logistyki, miłośniczka storytellingu, fanka reklam PPC.

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.