Szukaj
Zmiany celów reklamowych w Facebook Ads

Targetowanie po stronie serwera w GTM wychodzi z fazy beta

W naszym newsletterze wspominaliśmy o Google Tag Manager Server-Side i jego funkcjach. Google ogłosił, że opcja tagowania po stronie serwera w GTM wychodzi z fazy beta i zostanie użytkownikami Menadżera Tagów na dłużej.

Przenoszenie tagów ze strony internetowej na serwer ma za zadanie nie tylko zmniejszyć ilość kodu uruchamianego na stronie, ale i zwiększyć ilość konwersji, przez skrócony czas ładowania strony. Aby mieć pewność, że jak największa liczba firm może korzystać z tej funkcji, tagowanie po stronie serwera działa teraz ze wszystkimi dostawcami chmury lub serwerów obsługujących Docker. Dodatkowo Google zintegrował tagowanie po stronie serwera z większą ilością produktów i usług Gooogle, by ułatwić przenoszenie tagów z własnej witryny. 

Udostępnij:
Natalia Bobik
Natalia Bobik
Redaktor naczelna. Koordynuje prace nad serwisem i buduje rozpoznawalność serwisu. Prywatnie studentka na kierunku zarządzanie projektami, miłośniczka psów i niespełniony lekarz.

Powiązane wpisy

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Raz w tygodniu w piątek o 14:00 wysyłamy najistotniejsze informacje oraz dodatkowe materiały, których nie znajdziesz na aspirate.pl

Zdobądź najważniejsze informacje i bonusy

Zapisz się, a otrzymasz najważniejsze zmiany marketingowe na swoją skrzynkę mailową.

Nie może Cię zabraknąć!

semWAW#2

Zapraszamy na semWAW#2 — barcamp o marketingu i analityce.