ASPIRATE - Serwis dla wymagających marketerów
Targi E-handlu - Infoguru

Targi E-handlu

Infoguru
E-commerce

Targi eHandlu to największe w Polsce wydarzenie dla dostawców rozwiązań i przedsiębiorców z obszaru e-commerce. Podczas całodniowego spotkania każdy znajdzie okazję, aby porozmawiać z przedstawicielami firm, które w różnych dziedzinach wspierają biznesy z branży e-commerce.

Rozmyślasz jak wystartować ze swoim interesem online mądrze, niskokosztowo i w rozsądnym terminie? Zastanawiasz się jak najlepiej wykorzystać ujednoliconą strategię posprzedażową, aby zwiększyć sprzedaż, zmniejszyć koszty i poprawić satysfakcję klientów? Nie wiesz jak za pomocą technologii działającej przy wsparciu sztucznej inteligencji zwiększyć swoje zyski na marketplaceach? Zastanawiasz się jak poprawić doświadczenie użytkowników oraz zwiększyć obrót za pomocą kilku prostych zmian na stronie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz podczas wystąpień i wykładów edukacyjnych, które poprowadzą najwięksi eksperci eHandlu!

Ogromna dawka inspiracji, potężna dawka wiedzy i okazja do poznania gigantów z branży! A dla zmęczonych e-commersowym zgiełkiem, znajdzie się strefa networkingu, w której czekają wygodne pufy, leżaki i świeżo zmielona kawa, która uprzyjemni rozmowy biznesowe.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Targi eHandlu są dla Ciebie, mamy rozwiązanie! Przyjdź i przekonaj się sam - udział w wydarzeniu jest darmowy!